Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy tényleg ráunhato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy tényleg ráunhatott a szexre?

Figyelt kérdés

Kb 3 éve járok a barátommal, utoljára volt egy fél éves szünetünk, és kb 2 hónapja ismét együtt vagyunk. Régen kb hétvégente, de gyakran hétköznap is találkoztunk. Aznap, mikor nála voltam, 2-3 alkalommal feküdtünk le, és mindketten kivettük a részünket a szexből. Nagyon sokáig így ment, sosem panaszkodtam, hogy nincs szex. A fél éves szünet után, az első hónapban ismét érdekes volt, hogy újra együtt vagyunk, akkor is gyakran egymásnak estünk. Egy hónapja viszont észrevettem, hogy egyre kevesebb a szex. Nem kezdeményez soha, pl este lefekvéskor simán hátat fordít és alszik.. Napközben sem tesz semmi utaló jelet.. próbálkoztam néha, de csak annyit mond mindig, hogy most ne.. Eléggé frusztráló érzés, hogy nem kíván már annyira, nem támad le. Próbáltam vele beszélni, hogy mi az oka, de csak annyit mond, hogy egyszerűen nincs kedve, álmos, fáradt, és meg is unta már a sok szexet, és hogy utóbbi pár alkalommal is csak ráerőltettem(nem nagy erőltetés, csak mikor már egy hétig nem szexeltünk, 1 menet helyett kettőt akartam).. pedig nincs oka fáradtnak lenni, hiszen egész nap otthon van, és nem is segít a házi munkában, nem dolgozik semmit. De azt mondja, hogy attól még szeret, és kíván nagyon is.. hát én nem úgy látom. Nem tartom magam egyébként szexmániásnak sem, hiszen az egyetem miatt többször volt, hogy 1 hónapig nem is találkoztunk, és nem bolondultam meg. Csak mikor személyesen látom, napokig nála vagyok, és nincs semmi akció, akkor azért frusztrálva érzem magam, mert én őt nagyon is akarom.. Fiatalok vagyunk, nem kéne, hogy a vágy csökkenjen, vagy a libidónk..

Nektek mi a véleményetek? Tényleg én vagyok a hibás, és neki van igaza?

20/L


2021. jan. 11. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

érdemes megérteni, hogy van a kapcsolatnak egy íve, amit végig kellene járni.

Mindent megkapott belőled, miért törné magát, miért tenne bármit is. Ott vagy, ha van kedve, akkor szexel veled. Ennyi...

Nagyon sajnálom, kitartás, remélem jobb lesz köztetek. Ha van kedved beszélni róla, írj!

2021. jan. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem pedig ez nem normàlis.

Komolyan ülj le vele beszélni. Nem élheted így az életed ennyi idősen. Mi lesz később?

2021. jan. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy van valami kiváltó ok. A nagyobbik baj, hogy nem is akar beszélni róla.

Olyan nincs, hogy ennyire ráun a pasi a szexre. Legfeljebb veled nem akarja.

2021. jan. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amíg külön voltatok, történt valami, ami most ezt okozza. Vagy más nővel volt valami észveszejtő élménye, vagy túlságosan rászokott a recsizésre, vagy valami, amitől a szex veled már nem olyan izgalmas és jó számára. Ez, meg amúgy szerintem érzelmileg (még?) nem került vissza a kapcsolatba. Mondja, hogy szeret meg kíván, mert ezt akarja érezni, de a jelek szerint valójában inkább ezt a szerepet erőlteti magára, és ezzel együtt a szex is háttérbe szorul.
2021. jan. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy idővel csökken a szex, normális. De nálatok nem ez történt, egyik hónapban orrba-szájba szexeltetek, aztán hirtelen semmi. Ez drasztikus és itt történt valami, amit ő nem mond el neked. Ne érts félre, nem akarok bebeszélni semmi hülyeséget neked, de úgy gondolom itt valami lelki oka lehet amit érdemes lenne feltárnotok ketten egy beszélgetéssel.

Mi már együtt élünk párommal, nekünk is a heti 3-4 szex helyett most heti 1 van, de ez szépen idővel csökkent le és teljesen megértem, össze vagyunk zárva, nem tudjuk a hobbinkat végezni, nyilván ingerszegényebb lett az életünk is, de jól megvagyunk és majd biztosan helyreáll, ha vége ennek a covidos hülyeségnek.


Amit neked javaslok, egyszer ülj le vele higgadtan és kérdezd meg, hogy nyomja-e valami a szívét, ami miatt már nincs olyan sok kedve hozzád. Egyébként csók, ölelés az ugyanannyi? Beszélgetés nem csökkent?


22N

2021. jan. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Én imádom a szexet, de amikor egy nő folyamatosan ezt tolja, haláli unalmassá tud válni. Az sem jó, amikor akkor van szex amikor akarod! Kell a vágyakozás, mondom ezt férfiként!
2021. jan. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy folyamatosan?

Egy pàrkapcsolatban rendszeresen van szex.

2021. jan. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!