Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm el akar engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm el akar engem szakítani a családomtól?

Figyelt kérdés

Aki az én rokonságomba, ismerősi-baráti körömben tartozik, az mind hülye, aki az övébe azok pedig földre szállt angyalok. És én még nem is illettem az ő pereputtyát semmilyen negagtív jelzővel, mert nem is érdemlik meg. De ugyanígy az enyém sem, tőle mégis megkapják.

Mit akar ezzel elérni? Hogy rosszban legyek a sajátjaimmal? Vagy mit?

F


2021. jan. 11. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Miért vagy együtt olyan emberrel, aki ilyen?
2021. jan. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Ugyanmár, inkább ki kellene találni, van e alapja ennek.

Az emberek gyakran nagyon elnézőek a saját rokonaikkal, pláne ha legkisebb gyerek vagy, és pláne ha férfi.

2021. jan. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem állítom hogy az én családom szent. De hogy ennyire ellenük legyen, azt már nem viselem...

Egész véletlen, akihez nekem van közöm az debil és hülye, az ő része mind egy szálig maga a jóság. El sem gondolkodik azon hogy esetleg az ő ismerősei, barátai között is lehet egy-két simlis. Sajnos nem látja át hogy ki az igazán jó ember.

2021. jan. 11. 12:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerinted van közte? Akkor szólj neki, ha átverik, vagy kihasználják! Szerintem tök normális, hogy közli ha szerinte a rokonaid kihasználnak, bántanak szavakkal, manipulálnak.. Miket szokott mondani, mi baja van velük?
2021. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Az én ex-barátnőm is megpróbált elszakítani a családomtól. Nos mind1 hosszú történet mik voltak de a lényeg hogy végül szakítottunk.


És megint csak előjött a valódi igazság. Mégpedig az hogy a családodra arra MINDIG számíthatsz míg a párodra nem. A család az állandó a barátnő az nem. Szakítás után csak egy idegen ember lesz belőle.


Persze legyél együtt a csajoddal de ne hagyd magad totál elszeparálni másoktól.

2021. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Offold ki.
2021. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#4, az a baja velük hogy segítségre szorulnak, és megyek segíteni nekik ebben-abban. Anyám 66 éves, egyedül él, sokmindent nem bír megcsinálni. A ház egyre rosszabb állapotba van, azt is javítgatni kell. Nagymamám 92, ugyanaz a sztori. Az ő családjában nincsenek ilyenek, erről nem tehetek.

Valaki rengeteget dolgozik, őt azért hibáztatja, a másikat mert gyereket szült.

2021. jan. 11. 14:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak te vagy nekik? Mert akkor nem jogos a rosszallása, de ha vannak tesóid, nagybátyád, nagynénéd és mégis téged ugráltatnak, mert téged könnyebb, akkor más a helyzet.
2021. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Vannak testvéreim, és ők is segítenek. Ki-ki a maga módján de segít. De így is kb másfél-havonta megyek besegíteni. Azt hiszem ez nem a világ.

Na de nem erről szólt a kérdés! Hanem arról hogy miért jó az neki hogy hanyagolom az enyéimet!?

2021. jan. 11. 15:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát pont azért, amit írtál. Mert akkor havonta nem tűnsz el hétvégére és nem oda adod a pénzed, hanem közös megtakarításba.


Ha rokonok olyanok, hogy pl cigire futja, de tetőcserépre nem, én sem segítenék szívesen és hülyének nézném a másikat, hogy ő segít.


Ha 3 gyerek közül csak ő fizet rokonainak, akkor is.

2021. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!