Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van, aki házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van, aki házasságban él és magányosnak, szomorúnak érzi magát?

Figyelt kérdés
Konkrét oka is van vagy csak általánosságban?
2021. jan. 12. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
én, már nem szeretem, kiábrándultam belőle, de a legrosszabb az hogy kétgyerekes 40 éves nőként, kevés egzisztenciával a kilátásaim nem túl jók. Már pedig én is a jó pasikra izgulok, nem a maradékra. csapda.
2021. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen. Elhidegültünk, mi már nem vagyunk párkapcsolatban, de a gyerek és a lakhatás miatt nem tudunk szétmenni. A páromnak nincs hova mennie. Nekem gyűrű az ujjamon, mert nem akarok mindenkinek magyarázkodni. Azt hiszik, hogy párkapcolatban élek. Évek óta nem is alszunk egy szobában.

Évekkel ezelőtt el akartunk már válni.

2021. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben, vagyis házasok nem voltunk, csak együtt éltünk. Iszonyatosan egyedül éreztem magam a kapcsolatunkban, mindig minden, és mindenki fontosabb volt mint én.

Már nem vagyunk együtt, kiléptem. Nem bántam meg.

2021. jan. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A hazassag nem nekem valo. Szerelemben akarok elegni, meg egyedul, a sajat magam kedve szerint elni.

Ez az eletforma nekem egy csapda. A ferjem nem tehet rola.

2021. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3, mennyi idő után?
2021. jan. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A hazassagok 62% a valassal vegzodik, de a maradek 38 bol is legalabb 18% rohad es csak a gyerek vagy a hitel tartja oket ossze...
2021. jan. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs gyerek, se hitel a megszokás tart össze.
2021. jan. 13. 07:43
 8/9 anonim ***** válasza:

a megszokás tart össze


Az sem jobb sajnos. Langyos víz.Nem lehet feldobni?

2021. jan. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#5 Ha arra vagy kíváncsi hogy mennyi időt töltöttünk együtt, akkor tizennégy évet.
2021. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!