Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítséget szeretnél, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget szeretnél, hogyan kezelhetném ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Mostanában úgy érzem, hogy a barátom lelkesedése irántam csökkent. Lassan három éve vagyunk együtt. Az elmúlt egy hétben minden nap előkerült az ismeretségében egy új lány. Elvileg a munkahelyen meg itt ott ismerete meg őket. Nyilván a féltékenység miatt mindig kérdezem tőle , hogy ez meg az ki. Beszélgettünk egyik este, s mondta, hogy benne van egy olyan még alvó ügynök, aki ha felébred el fog hagyni. Mert férfi s nem arról van szó, hogy nem szeret, de nem annyira, hogy az ösztön ne vezérelje mások fele, nehogy kimaradjon valami az életéből. Tapasztalat szerzés és a többi. Annyira ideges vagyok mostanában , félek ettől. Nem biztos, hogy bármikor előjön ez belőle, de lehet. S nem tud ígérni most biztos közös jövőt.

Mit tehetnék most? Én szeretem őt. Állandóan kedveskedek neki, szeretgetem stb.



2018. szept. 10. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az alvo ugynokos dumanal nem bsztad ki rohogogorcs kozepette, akkor megerdemled. Ha egy faszi ilyeneket mond, akkor nem remenykedni meg idegeskedni kell, hanem fogni es kicseszni, mert van tartasod es becsülöd magadat.. aztan ugynokoskodhet szabadon az ösztönei utan.
2018. szept. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Felkészìt hogy elfog hagyni mert a f*arkàt hasznàlja az esze helyett.
2018. szept. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

S ezek után még vele tudsz lenni, nyalizni, szeretgetni?

Ezt nem szeretgetni kell, hanem kidobni, mielőtt megaláz és megcsal, vagy egyik reggel úgy kel fel, hogy másat akar d-gni.


Ez a pasi nem szeret téged, csak jó neki egy biztos lyuk, aki ottvan mikor akarja. Ne vedd sértésnek, de ez igy van.

2018. szept. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez aztán bazinagy bizalomra utal "Mert férfi s nem arról van szó, hogy nem szeret, de nem annyira, hogy az ösztön ne vezérelje mások fele, nehogy kimaradjon valami az életéből." Ennek szuperjó vége lesz....


Nem ígérek sémi jót..

2018. szept. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ezeket mind ő mondta nekem, nem én költöttem hozzá.

Nem tudnám most még kidobni, mert szeretem, hiába bantott meg többször. Fizikailag még nem csak meg, de hazudni már hazudott, elvileg miatta ám, hogy ne értsék félre dolgokat, de lebukott.

Most valami miatt nem vagyok nyugodt, most ahogy elkezdődött az egyetem újra. Nyáron minden szép volt még.

2018. szept. 10. 11:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kemény a gyerek,nyíltan kimondta hogy nem fog veled maradni,és te még mindig kepesztesz utána.Innentől mivel látta hogy ez se hatott,lábtörlő leszel.
2018. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem írod, hény éves vagy, de egy ilyen szövegtől már egy normális 16 éves lány is felébred az álmodozásból.

Ha van egy csöpp eszed, nem hazudsz magadnak tovább.

2018. szept. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Leforditom: igazabol az egesz kapcsolat egy nagy kalap szar, folyamatos alazottsag a reszedre es hazudozas, de neha vannak szep idoszakok meg szereted, ezert inkabb ülsz a szarban.


Mi ebben nem segithetunk. Üljdögelj a szarban akkor. Csak ne panaszkodj.

2018. szept. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon jó. Milyen gyökér duma ez az elvóügynökös dolog? Felfogtad a mondatot?


Nyilván ynugtalan vagy, hiszen a képedbe mondta cicomázva, hogy benne van egy hiéány, és valszeg meg fog csalni, mert előbb-utóbb nem fog tudni sé akarni uralkodni ezen a vágyán, hogy más nőket phaszson még meg rajtad kívül.


Mit nem értesz ezen? Ennek tudatában vagy most vele. Szemedbe mondta Féltékeny vagy a viselkedésre? Nem mondod? Hát de el is mondta, hogy ki akarja élni a vágyait másokkal.


Nem fog feleségül venni és gyereket csinálni és felnevelni veled így, nekem elhiheted... Ő mást akar már most, ilyenkor kell(ene) elengedni, nem szenvedni mág hónapokat/esetleg éveket ebben a tudatban.. Miközben forrsz belülről a féltékenységtől meg bizonytalansgtól, hogy mior fog megcsalni. Met most csak arra vársz, hogy ez mikor következik be... De akkor maradj benne még, ha neked ez így megfelel.

2018. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod elveszíteni végleg, akkor a következőt tedd: Nem szeretgetni kell, hanem elengedni. Ha hagysz neki időt arra, hogy másokat is megismerjen, akár szexileg is, te pedig addig eltűnsz az életéből, de nem haraggal, akkor, ha kikíváncsiskodta magát más nőknél, akkor visszajön, ha hiányzol neki annyira. Ha nem hiányzol neki annyira, akkor nem jön vissza, és akkor jobb is, de azzal, hogy szeretgeted, meg magadhoz akarod kötni, meg mondogatod, hogy így szereted, úgy szereted, azzal csak még jobban elriasztod magadtól. Ez így működik. (Ha nincs kölcsönös szerelem.)
2018. szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!