Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon félek tőle hogy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek tőle hogy megcsal. Mindig csak ezen görcsölök. Le lehet erről szokni?

Figyelt kérdés

Volt a mostani párom előtt két kapcsolatom. Az egyik több évig tartott mégsem voltam rágörcsölve egyáltalán arra hogy megcsalnak.

Úgy érzem ha a jelenlegi párommal vége lenne a kapcsolatnak akkor vagy olyan párom lenne akivel ugyan úgy nem hatna meg ha megcsal, mert nem érdekel annyira maga az ember.

Vagy pedig olyan, akivel teljes az összhang és az első nagy hibájáig teljes mertékig meg tudnék benne bízni.

Viszont a mostanival is szeretném, hogy jó legyen a kapcsolatunk, de ez a görcsölésem beárnyékolja az egész kapcsolatot.

Le lehet erről szokni valahogy?

Miért érezhetem így?

20/L



2018. nov. 21. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, miért érzel így. Próbáld meg elképzelni, hogy megcsal és akkor mi történne. A megcsalás az félelem, hogy nem vagy elég jó és mást keres? A te önértékelésed vezet ehhez a félelemhez, amit rávetítesz? Miért félsz? Ha szereted, elengeded. Azt mondtam a csajomnak, ha talál jobbat, menjen, mert azt akarom, hogy neki jó legyen. Nem lehet birtokolni senkit.
2018. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!