Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még jövője ennek a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még jövője ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

A párommal 2,5 éve vagyunk együtt. Pár hónapja nem vagyok benne biztos, hogy bele szeretnék maradni, de gondtam arra is, hogy csak azért érzem így, mert sokat stresszelek, rosszul érzem magam.

Ugyan ebben az időszakban már nagyon sok minden idegesít amit csinál/mond, amik régen tetszettek azok is.

A legnagyobb gond szerintem viszont az, hogy tudja, hogy én egyelőre nem szeretnék gyereket, mert úgy gondolom nem vagyok anyának való, nem hiszem, hogy lenne türelmem hozzá, ezzel pedig nem akarom tönkretenni 1/2/3 gyerek életét. Lehet, hogy később megérek az anyaságra, most ez az álláspontom.

Ezzel szemben ő mostanában már naponta jelent ki olyan dolgokat, amikkel bűntudatot akar bennem kelteni amiért én nem szeretnék gyereket.


Minden apró sz.rságon kiakad, engem pedig már nem tud érdekelni.

Volt, hogy a főnököm elsütött egy poént, elmondtam neki, mert szerintem vicces volt,ezen behisztizett.

Tegnap behisztizett azon, hogy találtam egy oldalt ahol nyelvet lehet tanulni, és drága. (Én is tudom, hogy drága, de miután kijeletettem, hogy nem veszem meg, folytatta a hisztit)

Illetve ma is amint hazáért egyből jött a bűntudatkeltő megjegyzéseivel.


Ezzel döbbentett rá, hogy sokkal nyugodtabb vagyok mikor nem beszélünk.


Szerintetek van jövője a kapcsolatunknak, vagy jobb lenne szakítani?

Helyre lehet hozni?

Saját tapasztalatok?



2021. jan. 13. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne maradj tovább ebbe a kapcsolatba.
2021. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Kicsit szakadjatok el egymástól, gondoljátok végig mind a ketten a kapcsolatotokat. Ez szerintem pont az az eset, amikor mindkettőtöknek szüksége van egy kis külön töltött időre.
2021. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek külön.
2021. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyamatosan bant, az miert jo neked?
2021. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menjetek külön, nincs jövője.
2021. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!