Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, ha egy férfi (25-28) folyamatosan meztelen (néha normális) képeket kérne egy 15-18 éves lánytól, és...?

Figyelt kérdés

és: Ha pedig a lány nem küldene semmit, akkor a férfi hisztizne és bűntudatot keltene a lányban, ami miatt a lány hibásnak érzi magát, tehát nincs önbizalma kilépni ebből. Gyakorlatban volt olyan, hogy majdnem MINDEN nap kért tőle pózoló képes dolgokat, néha videókat. Nem bizarr egy kicsit? "Kapcsolaton" belül történt, internetes kapcsolat volt.

A férfi szerintem nem lehet pedofil, de akkor mi?


(a barátnőmmel történt ilyesmi 1 éve)



2021. jan. 13. 19:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
Én csak azt nem értem ,hogy miért kell egyáltalán ilyen képet küldeni?Én is voltam 15 mégse volt senkinél meztelen kép. Persze egy féreg a pasi is ,de ez a kislány sem különb.
2021. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Pedig pedofil. Azonnal szólni kell ilyenkor a rendőrségnek!
2021. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nosika?
2021. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!