Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ti h kezelitek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti h kezelitek ha a parotok latvanyosan bamul folyamatosan egy not? Ferfiak velemenyere is kivancsi vagyok

Figyelt kérdés

Nem akarok minden pasit egy kalap ala venni, ezert tisztelet a kivetelnek. :)


A heten a parommal elmentunk egy uzletbe ahova betopogott egy "cicababa, magassarku, kibodoritott haj, a ruha tapados es minden husi kint "kaliberu csaj. Mig en nezegettem es mutogattam a baratomnak a holmikat, h kikerjem a velemenyet, o probalt feltunes nelkul forgolodni es helyezkedni, h a tipego csajt megnezze. En ugy tettem mintha nem lattam volna, aztan mar elszoltam magamat, h meg egy picit jobban nezze meg, hatha mar en is kinosan fogom magamat erezni. Mosolyogva mondtam mert nem akartam osszeveszni, o szinten csak mosolygott, h lebukott de ferfibol van es errol nem tehet. Nem vesztem vele ossze, elhessegettem a gondolataimbol, viszont fel-feljon bennem, h meg mellettem is megbamul mast. Lehet nem kellene ezen ennyire megsertodnom, nem mondtam sose h ne nezzen meg not, de szerintem ez mar szamomra volt megalazo, h igyekezett ugy helyezkedni meg szandekosan vegigment a sorokon csakhogy leselkedjen... Hogy kezelitek csajok az ilyen helyzeteket? Pasik, tenyleg ennyire nehez visszafogni a baratnotok mellett is a szemeiteket? :)


2017. jún. 18. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan elmondtam neki, hogy ha mellettem ezt csinálja, az borzasztóan rosszul esik, mert én is meg szoktam pasikat nézni, de csak akkor, ha nem együtt vagyunk, mert szerintem az, hogy a másik társaságában nem teszi ezt az ember, az egy alapvető figyelmesség. Megértette, elfogadja, azóta nem csinálja, mert szeret és fontos neki az önbizalmam :)
2017. jún. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
"Hogy kezelitek csajok az ilyen helyzeteket?" - sehogy nem kezelem, mert nem jarok ilyen taplokkal.
2017. jún. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Nálunk, ez természetes oda vissza. Együtt nézünk meg, nőt, pasit. Mind ketten tudjuk, olyan mint egy kirakatot megnézni. Tisztába vagyunk vele, mi, egymásnak kellünk.
2017. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
64%
Az én párom egyszer nézett meg egy csajt úgy hogy ott voltam vele (vagy csak akkor vettem észre..), akkor jeleztem is neki hogy rosszul esett. Azóta erre odafigyel és nem csinál ilyet mellettem. Ha nem vagyok mellette nézheti, ez nincs megtiltva, úgy ahogy nekünk se.
2017. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Bámulni nem szoktam, megnézem mi van a látóteremben. Eljut az agyamig, majd folytatódik a környezetem felmérése.

30/f

2017. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos foleg fiatalabb koromban nagyon elvette az ilyen "visekedes" az onbizalmamat. Aki a jelenletemben ilyet tett, meg is csalt. Ezert tul jo tapasztalatom nincs. A mostani parom tudja milyen "erzekeny" vagyok illetve rosszul esik - sosem latom hogy bamulna barkit is. ;)
2017. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

"lebukott de ferfibol van es errol nem tehet."

Hogy nem tehet?? Mert a férfi egy primitv állat és ez felmenti minden alól? Hát meg a francokat... Ha ilyen pasim lenne kivágtam volna mint macskát sz*rni.

A pasi is tud tisztességesen viselkedni. Ha már annyira nem bír magával,legalább ne a barátnője előtt csinálja. Természetes hogy ez a másiknak fáj. Felérhetné ésszel. Az én pasim nem ilyen,szóval ez nem általános dolog. Vannak rendesek is.

2017. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem kezelném sehogy, vele se maradnék. Az én párom sosem bámul más nőket, ahogy én sem más férfiakat. Minket nem érdekel. Csak az ilyen primitív, idióta barmokat, mint a pasid.
2017. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%

Jaaj..mi az h "kivagnam mint macskat szarni ha ilyen baratom lenne"?? Nincs a vilagon olyan pasi aki ne nezne meg azt a not aki ilyen magamutogatosan kioltozik. Az nem jelenti azt, hogy most akkor o megcsalta, nyilvan ezekkel ossze se jonnenek max d*gni lenne jo, de baratnonek nem, azert valasztott olyat mint te vagy. Egyebkent szokas mondani: huseget fogadtam nem vaksagot!! :) nincs abba semmi ha megnezik, csak ne bamuljak orak hosszat mert az tenykeg tisztessegtelen.

20L

2017. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem az a baj h nézi hanem h akkor is nézi ha ez téged kellemetlen helyzetbe hoz. Van akit nem idegesít de ha téged igen és ezt tudja de lszarja, na ott akkor gond van... nemtisztel


Nyilván egyedül azt csinál amit akar , ott igaz a nemvakság fogadalom.

Én nem hiszek abba, hogy meg kell ezt beszélni mvel ez nem alku tárgya,részedről, és ne iis hagyd h bárki bebeszelje neked, helytelenül érzed ezt. Téged zavar. A lényeg h hogy teszed ezt helyre.


Lehet léccilécci,picsogni h de szar ez így nekem meg megkérni kb kuncsorogni azért, h adja meg a tiszteletet és ne a jelenlétedben csinálja VAGY leültetni és max 3 korrekt, tökös kemény mondat.

Muci! Láttam, hogy stírölted és el nem tudom mondani milyen megalázónak ,éreztem. Nálam ez nem fér bele, többet. ilyet. velem.nem! ( a magyarázkodásra nem vagy kiváncsi, vitába nem bnyolódsz, ne beszélje be neked, hogy te rosszul láthatodstb, hiszen itt is látszik h a válaszolók jó,része ugyanígy van, nemte vagy a hülye)

2017. jún. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!