Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El lehet valahogy érni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet valahogy érni, hogy többet beszéljen magáról a párom, anélkül, hogy kényszernek érezné?

Figyelt kérdés

Az érzelmeit és a szerelmét nagyon is kimutatja, törődó, romantikus alkat, de nem szeret arról mesélni, hogy mi foglalkoztatja jelenleg, mi jár a fejében, mik történnek vele, vagy hogy orvosnál volt pl, vagy új hobbiba kezdett.

Régen nagyon önbizalomhiányos volt, ezt tudom már róla, de többet nem mesélt erről. Gondolom, olyasmi lehet emögött, hogy nem érzi érdekesnek a saját dolgait, és ezért kérdezget inkább engem.

Azt mondta már egyszer, hogy úgy érzi, önmaga lehet mellettem, és bármit elmondhat nekem, tehát nem ez az ok.


Megváltoztatni nem akarom, semmi gond nincs azzal, ha valaki keveset beszél, szimplán csak nagyon kíváncsi vagyok rá, és szeretném őt jobban megismerni, többet tudni róla, elvégre a párom és szeretem, de ez nehéz, mert ha nem kérdezgetem valamiről, akkor magától nem mondja, azt mondja, ez nehéz neki.


Aki ismer esetleg ilyen embert, vagy ő maga ilyen, hogyan lehetne idővel megnyitni kicsit?


25N,27F


2021. jan. 14. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Igen. Maradj csendben!
2021. jan. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is introvertált vagyok, és nem beszélek sokat.
2021. jan. 14. 12:38
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Akkor meg minek elrontani, baszogatni? Nem jó így ahogy van?
2021. jan. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

Te írtad :"és ezért kérdezget inkább engem."

Zsák a foltját,kérdezz Te is!

A nőknek sosem jó, ha valami jó, elrontják... 😂

2021. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Én se mondok senkinek semmit, nem bízom senkiben, így alakult
2021. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3: Az egészen más, ha valaki csak nagyon csendes, de nála ez komplexusok miatt alakult ki.
2021. jan. 14. 13:15
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Komplexusok? A saját káramból tudom, amihez nem kellenek mások, ahhoz elég vagyok én
2021. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"de nála ez komplexusok miatt alakult ki." Ha ilyen pontosan ismered az élettörténetét, akkor mi kellene még neked?
2021. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Oké, látom, egyetlen értelmes ember sincs itt fent.


Azért nem kell hozzá nagy intelligencia, hogy kitaláld, hogy az önbizalomhiány és önmagad leértékelése egyfajta komplexus amit le lehet küzdeni, nem pedig így születtél..

2021. jan. 14. 13:38
 10/12 anonim ***** válasza:

Olyan mint Te, és ez Neked nem tetszik.

Mard el magadtól, Ő jól el lesz egyedül is, jobban mint egy "keresztrejtvény fejtővel".

2021. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!