Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek helyrehozhatom? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyrehozhatom? A barátom utálta, ha smseket küldök, és msnezie kell velem. De én igényeltem és ő ezt kényszernek érezte, és sokat veszekedtünk emiatt.

Figyelt kérdés
Nagyon nyomultam, holott ő meg nagyon utálja ezeket a dolgokat. Megharagudott, és dühében nagyon csúnya szavakat mondott, és szakított. Szerintetek ha látja, hogy abbahagytam a nyomulást, nem keresem, meggondolja magát? Egyébként 4 éves kapcsolat ez.
2011. febr. 25. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem...


Ha abbahagyod a nyomulást, akkor tudomásul veszi, hogy számodra is vége, és megy tovább az élet.


Ha meg nyomulsz, akkor sem fog változni, ha eldöntötte, és nem akar változtatni a véleményén...


De ha tudtad, hogy ez őt dühíti, mi a fenének kellett erőszakolni? Vagy volt ott valami más is?

2011. febr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ha nem keresed, akkor abból leginkább arra lehet következtetni, hogy már te sem érdeklődsz felőle. Ha viszont megint elkezdesz neki írogatni, az első reakciója az lehet, hogy "na, már megint ő...". Nehéz ügy :/


Amúgy tényleg kiborító tud lenni, ha smsezni, meg msnezni "kell". A volt barátnőm is igényelte, vagyis inkább elvárta, aztán amikor úgy adódott, hogy három napig nem volt se ez, se az, akkor rögtön arra következtetett, hogy már nem szeretem, és megcsalom, és már nem is érdekel ő, ezért egy hatalmas vérig sértődés után kidobott. Utólag rájöttem, hogy jobb is így, enélkül a hülye kényszer nélkül. És szerencsére nem minden lány várja el, hogy naponta harminckétszer megírjam neki hogy szeretem...

2011. febr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy kimondta és nem megcsalt és nem azt csinálta, hogy nem vette fel a telefont többé... Tartsd tiszteletben a döntését, úgyse tudsz javítani a helyzeten azzal, ha nyomulsz. Keress inkább mást.
2011. febr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd a következőnél okosabb leszel...
2011. febr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és ezt 4 évig tűret?? akkor mondjuk ő is elég hülye volt. Ha engem zavarna egy ilyen dolog, tuti megbeszélném a barátnőmmel, nem húznám 4 évig, hogy utána sértődötten szakítsak. szóval vagy tényleg hülye volt ő is, vagy ez csak egy indok volt, hogy szakíthasson
2011. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1, előzőnek igaza van

2, "a barátom utálta, ha smseket küldök, és msneznie kell velem"


WTF???

2011. febr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!