Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hozhatnám/hozhatnánk rendbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozhatnám/hozhatnánk rendbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez hosszú lesz.

Párom és én egy éve ismerjük egymást, bonyolult volt az elején mert én nem akartam kapcsolatot de ő igen, aztán volt kis szünet amíg nem beszéltünk de aztán újra összehozott minket a sors és együtt vagyunk lassan fél éve. Én 24, ő 20 éves fiúk vagyunk.

Egy ideje eléggé problémás a kapcsolatunk. (Én kiköltöztem hozzá külföldre, mindent magam mögött hagyva. Feláldoztam érte mindenem.)

Szóval. Ellaposodott a dolog. 0-24-be be vagyunk zárva, mert nem tudunk dolgozni se menni a vírus miatt.

Konfliktusok vannak. De mindig az jön ki, hogy velem van a probléma.

Nem vagyok elég felnőtt, határozatlan balf***z vagyok, nem tudom boldoggá tenni, semmi se jó amit csinálok, nincs semmi ami miatt felnézhetne rám, egyik pillanatban imád, másik pillanatban hozzám se akar szólni. Most az is zavarja, hogy ha meg akarom ölelni.

Már csak a telefonon játszik, hogy meneküljön előlem.

Az is baj, hogy veszekedni se tud velem, mert konfliktuskerülő vagyok.

A közeledésemtől is rosszul van.

Azt se akarja, hogy menjek, azt se hogy vele legyek.

Olyat is mondott, hogy semmi olyat nem csinálok, amit nélkülem ne tudna megtenni..Erre is szeretnék valamit kitalálni.

Pedig mindketten szeretjük egymást és együtt akarunk lenni nagyon sokáig és szeretnék ezek túllépni, hogy ne legyen mindig ez.

Tanácsot szeretnék kérni, hogy szerintetek hogyan lehetne megoldani a problémákat. (Nem akarjuk elhagyni egymást.)



2021. jan. 14. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha ő nem hajlandó változtatni, csak te akarod rendbehozni a dolgokat, akkor nem fog menni. Két emberes munka mindig. Sajnos te hiába tennél meg bármit, ha ő telibeszarja. Ha szeretne, nem 'menekülne' előled. Valószínüleg csak fél kimondani hogy nem szeret, bele van kényelmesedve ebbe a szar helyzetbe.
2021. jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Nos, elég egyértelműen látszik, hogy mi itt a probléma. Itt jön ki a kor különbség miatti probléma, mert bár sokan azt mondanák hogy 4 év nem sok, ilyen fiatal korban mégis számít, és a fejlődés eltérő fokán tartotok. A párod valószínűleg azt szeretné ha olyan párja lenne aki lenyűgözi, akire felnézhet valamilyen ok miatt, és neked még nem volt elég időd az életben ahhoz hogy elérj bármit is, ami miatt felnézhet rád. Ő az idősebb, tapasztaltabb. És ezért zavarja az is amikor közeledsz hozzá, mert csak emlékezteti rá hogy te úgy mond "kicsi/béna" vagy. Nem csoda, hogy elhúzódik.


Ez nem olyan probléma amit 1 nap alatt meg lehet oldani, de szerintem úgy tudnál javítani a helyzeten, ha tennél valamit, ami miatt felnézhet rád, pl. szerzel 1 szuper munkát.

2021. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
nézzetek tévét
2021. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Angel3000 ***** válasza:
62%
Szia! Ismerek egy fiút, a fodrászom, már elvállt, - az elsô párja idösebb fèrfi volt, sokat veszekedtek, el is válltak. Másodszor is házasodot, de most csak 8 èv korkûlömbség van köztûk ès megbeszèlték, hogy nem fognak egyûtt èlni. Már 4 ève házasok ès imádják egymást. Találkoznak, majdnem mindennap kölcsönössen látogatják egymást ès egyûtt mennek szabadságra is. Minden jól mûködik igy. Ez is lehet egy megoldás!
2021. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Várjátok meg, amíg kiszabadultok a négy fal közül :)
2021. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Első.

Igen, két emberes dolog ez tudom.

Lehet az is a baj, hogy mindig össze vagyunk zárva és hiányozni se tudunk a másiknak és már sok így.

Második.

Én vagyok az idősebb és velem vannak a gondok mindig. :/

Tennék én valamit ami miatt felnézhetne rám, csak nem tudom mit. A munka most nem opció a lezárás miatt.

Ötödik. Igen, arra várunk már, hogy lehessen élni.

2021. jan. 14. 23:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenkit kikészít a bezártság. Siman besokkalhattok egymástól.

En is teljesem besokalltam a férjemtől, hogy itthon dolgozik. Alig varom, hogy elmenjen.

Szeret, én is őt ,de nincs meg a kis magánszféránk, az egyedüllét ami kell egy kapcsolatba.

Ne aggódj, ez most a legtöbb párnak ilyen. Hagyni kell egymást levegőhöz jutni (ami 0-24 órába elég nehéz). Ha végé ennek a COVIDnak akkor minden a helyére kerül.

2021. jan. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!