Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

A barátomtól másfél éve kérem, hogy menjen el orvoshoz, mert sokszor van nőgyógyászati panaszom. Én járok nőgyógyászhoz, beszedem a gyógyszert, majd újra miután együtt vagyunk bajom lesz, de ha kérem mindig talál kifogást hogy miért nem megy el.

Miért lehet ez és hogyan tudnám rávenni?


2021. jan. 16. 09:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Fél és kellemetlen? De igazad van, nem szép tőle. Amúgy nekünk én férfi vagyok, de mikor volt probléma az én orvosom a barátnőmnek is írt fel. Ami neked bajod van, ha tőle kapod el neki is az van, persze lehet független tőle van valami problémád.
2021. jan. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ, mi az a probléma.

Mi az?

2021. jan. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

Szakítás.

Garantáltan megoldja a problémát. Most őszintén, mit vársz, mi fog történni? Addig fertőz újra, amíg lerohad a vaginád?

2021. jan. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Kidobnám. Ha ennyire felelőtlen és leszarja, hogy állandóan visszatérnek miatta a fertőzéseim, akkor nem is szeret. Kuka.
2021. jan. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem tudom a lepontozás miért van, mindenkinek ment a zöld tőlem
2021. jan. 16. 10:58
 6/12 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Azért kérdeztem, hogy mi a probléma, mert ha csak egy sima gombás fertőzés mondjuk, az nagyon sok mindentől előfordulhat. Attól is, ha mondjuk nem vagy elég nedves és felsérti a hámréteget. Vagy lehet sima vitamin hiány is.

Ha ez a probléma, akkor szedj folsavat, tisztálkodj intim mosakodóval és vegyetek síkosítót.

2021. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen, ezt értem. Nagyon odafigyelek a higéniámra, és mindenre ami miatt gombám lehetne, az szokott lenni, de volt már más fertőzés is. Az orvosom mondta, hogy kérjem meg a párom hogy menjen el, mert az oké hogy bekeni magának azzal amit én kapok, de nem elég, mivel neki folyton viszket, meg piros, szóval nem arról van szó, hogy ne zavarná sajnos, csak nem tesz vele semmit.
2021. jan. 16. 11:07
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, hogy a helyedben én nem engedném magamhoz amíg ki nem vizsgáltatja és ki nem kezelteti magát. Ha nem tetszik neki, rakd ki!
2021. jan. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Folyton viszket neki és piros? Hiszen ez kórtünet!

Ha nem kezelteti magát hétfőn, este búcsúzz el tőle addig is - semmi szex!

2021. jan. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Túl sok hozzáadott cukrot eszel, azért vagy gombás. Elgondolkodnék a helyedben a cukorfogyasztás teljes elvetésén.
2021. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!