Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal összevesztünk?

Figyelt kérdés

A párommal eléggé összevesztünk. Egy hülyeségböl indult ki. Aztan mégis egy nagy veszekedés lett belőle, meg ordibálás.

Kicsit figyelmetlen voltam, ő le festette az ajtó keretet mert úgy beszéltük hogy újra festjuk az ajtót. De úgy beszéltük itthon hogy csak belülről festjuk le, és a keretet is lefestette, meg akartam magam nézni a tükörbe és véletlen hozzá értem a kabátommal és festékes lett. Elvileg azon akadt ki hogy akkor én azt mondram hogy csináljon már valamit és én csak álltam. Közben meg azt se tudtam mit csináljak hogy le jön e egyáltalán vízzel. Ott pattogott hogy halagyjak már hozzák már valami szivacsot mert rá szárad. Gyors kerestem erre ki tépi a kezemből hogy majd ő csinálja végig tiszta ideges volt velem meg ott ízel hogy csak állok és még ilyenkor is vele veszekszek mikor én vagyok figyelmetlen. Mondram neki hogy idegbeteg hülye. Meg mentek ezek a szó valtasok. A kiabálas. Azt mondta hogy vegyek visszabb mert szájon üt

Na itt azért kicsit Meg lepődtem. Hogy azért ilyet nem gondoltam hogy mondani fog akármennyire is össze veszünk. Nem is értettem egy kzrva kabát mistt miert kapja így fel a vizet. Meg azt állítja hogy azt mondram rá hogy bunkó paraszt.. Es ez hozta ki a sodrából. Közbe végig idegeskedett velem és én már tehetetlensegembe mondtam ilyet, mert tényleg úgy éreztem hogy bunkó módon viselkedik velem. És nem fogja vissza magát. Mert hogy én mit gondolok hogy igy beszélek vele és ilyeneket mondok rá.


Azran végül sikerült lenyigodni és megbeszelni, de ezt a szájon ütlek kifejezés kicsit bennem maradt, meg az egesz hogy el borult az agyunk. Utána mondta hogy soha nem myulna úgy hozzam. Mondom akkor minek mondasz ilyeneket. Szóval ez eléggé rosszul érintett. Szerintetek ez normális?


2021. jan. 16. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Csak az nem tud parjaval osszeveszni aki egyedul el
2021. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

"A párommal összevesztünk?" Igen.

"Szerintetek ez normális?" Micsoda? Hogy összevesztetek? Az igen, normális. Az, hogy egy ilyen hülyeségből mind a ketten ekkora ügyet csináltatok, meg ilyen dolgokat mondtatok egymásra? Az már kevésbé.


Amúgy meg:

*hülyeségből

**lefestette

***itthon, hogy

****kitépi

*****meglepődtem

stb.

2021. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Semmiképpen sem jó előjel, hiszen ez már az a típusú verbális agresszió, ami a fizikainak a bevezetése. Lehet, hogy most megbánta, de sajnos a későbbiekben eldurvulhat a helyzet. Ennél okosabbat nem tudok írni, de mindenképpen legyél óvatos.
2021. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
normálisabb ffi nincs? ez egy idegbeteg,agressziv ba.om.dobnám ki....
2021. jan. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Laylah ***** válasza:
83%
Azért a kérdező is vastagon benne van, nem csak a párját kéne szidni.
2021. jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Zsak a foltjat
2021. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
mifszt olvastam most?
2021. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
Fogadjunk, hogy te vagy a nő.
2021. jan. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igrn én vagyok a nő. Szóval szerintetek a késöbbiekben meg is teszi?
2021. jan. 16. 16:47
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

#9


Nagy valószínűséggel igen.

2021. jan. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!