Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Hogyan esne, ha az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan esne, ha az ex barátnőtökkel találkoznátok (akit két éve nem láttatok már), és ő úgy tenne, mintha nem ismerne meg?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Én is úgy tennék, mintha nem ismerném meg.
2016. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne...hisz én sem ismerném meg. Egy sziá-n kívül mást nem mondanék neki.
2016. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tehetem én is kerülöm az exeimet, örülnék neki ha nem akarna sziázni meg beszélgetni.
2016. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem én tényleg nem ismerném meg.
2016. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:
Azon a szinten van,hogy nem azt mondom rá "Kapja be",hanem,hogy "Be se kaphatja". Úgyhogy sehogy.
2016. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben hidegen hagyna a dolog.
2016. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon rosszul esne. Mindegyik exemmel jóban vagyok, egy kivételével, az se rajtam múlik. Mégha rosszul is végződik, minden kapcsolat adott valamit, és volt benne sok jó. Nem volt igazán veszekedős szakításom egy se. Ezért, és mert mindegyik normális nő volt, nem is tudom elképzelni, hogy bármelyik is ezt csinálja.
2016. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
7-es +1. Hasonlóképp gondolom én is.
2016. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!