Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom nem tudja felfogni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom nem tudja felfogni, hogy engem zavar, hogy bunozoket ved a munkajakent es meg buszke is arra, amiket eler, szerintetek igaza van, hogy gyerekes vagyok emiatt, hogy ez zavar?

Figyelt kérdés
2021. jan. 16. 14:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
99%
Akkor ne élj együtt egy büntető-ügyvéddel.
2021. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
Dr al egyutt elni kihivasokkal teli elet
2021. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Szeretnem, ha mas jogteruletet valasztana, de ot meg csak ez erdekli... patthelyzet
2021. jan. 16. 14:15
 4/23 anonim ***** válasza:
13%
Mh nagyapam községi főjegyző volt őket a kommunistak kergetek..
2021. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Akkor keress egy gyári melóst. Mikor összejöttetek nem zavart? Mit szólnál ha a párod rádparancsolna, hogy más munkád legyen, mert őt zavarja a jelenlegi?
2021. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Trafikos szakmaban meg alkoholistak szolgalhatsz ki.. az is eleg gusztustalan
2021. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos minden szakmanak megvanak arny oldalai
2021. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Gyerekes és buta vagy. Keress olyat, akinek nem zavar a szakmája. Éveket ölt a diplomájába, a karrierjébe, és szereti is csinálni, ezek szerint sikeres is benne. Sokkal könnyebb neki új kapcsolatba kezdeni, mondjuk egy kevésbé buta nővel.
2021. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
21%
teljesen igazad van. eg ember személyiségére hat a munkája előbb-utóbb. az ilyen ember aki a bűnös bűnére keres mentségeket előbb utóbb saját maga is eltorzul. nem azt mondom, hogy bűnözni fog, de nem lesz hozzád mindig tistességes,arra jár az agya, hogy mossa ki magát pl. egy megcsalásból. Ha valóban bűnüst véd úgy hogy meg van győződve annak bűnösségéről és teljes erőbedobással, manipulációval védi az gáz. Egy valódi bűnös esetében a munkája az lenne hogy tájékoztassa őt a lehetőségeiről és ne legyen ebben sikeres, azaz az áldozat ügyvédje nyerjen és neki ezt hagynia kell, sőt elősegítenie. Más eset ha meg van győződve vk ártatlanságáról, de ez ritka, nem hiába ül ott az elítélt, ott a sok bizonyítél ellene. Én nem járnék ilyen emberrel.
2021. jan. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
21%
Igazad van, én sem szeretem, ha mondjuk bevisznek egy közismerten balhés tagot, de a jog úgy csűri-csavarja a dolgokat, hogy végül ki kell engedni. Ha a barátod csak ilyen ügyekkel hajlandó foglalkozni, akkor alapvető különbség van köztetek, mert te az igazságot szereted, ő pedig inkább a jogászkodást szereti. A tanulságok levonását rád bízom.
2021. jan. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!