Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom nem tudja felfogni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom nem tudja felfogni, hogy engem zavar, hogy bunozoket ved a munkajakent es meg buszke is arra, amiket eler, szerintetek igaza van, hogy gyerekes vagyok emiatt, hogy ez zavar?

Figyelt kérdés
2021. jan. 16. 14:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
14%
Aki ismeri a Rakosi erat az tudja mirol beszeltem.. es nem pontozott volna le
2021. jan. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
En is attol tartok, hogy ki fog hatni ra. Amikor csinal vmi furcsat, azt mondja, hogy eskut tett arra, hogy minden torvenyes eszkozzel vedi az ugyfeleit. De legalabb szexualis elkovetoket nem ved, de minden mas belefer neki... :(
2021. jan. 16. 14:30
 13/23 anonim ***** válasza:
10%
Hat en kozjegyzo lettem volna.. ha jogi palyara mentem volna.. De ehez nem volt eleg szorgalmam igy maradt konnyebb megoldas
2021. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
5%
De iden csak el megyek egy kozigazgatasira... legyen valami kihivas unalmas eletemben
2021. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
8%
Majd megváltozik a véleménye, amikor veszít, és e miatt koppan a térdén a "bézbózütő".
2021. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
7%

Minek kezdtél egy ilyennel?


A bűnüzők pénze azért neked is jó, nem?

2021. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen alapon ügyész se legyen, mert előfordul, hogy olyan személyt vádol meg, aki nem is követte el az adott bűncselekményt. Az ügyvéd feladata minden enyhítő körülményt feltárni, mint ahogy az ügyész meg a súlyosítókat. A munkát nem kellene keverni a magánélettel.
2021. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
81%
Az még nem jutott eszedbe hogy ártatlanul megvádolt embereket is véd? Hogy esetleg azért lett ügyvéd, mert mindenki tisztes eljárást érdemel?
2021. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
81%

Azért vagy gyerekes és hisztis, mert az azért első randin ki szokott derülni, hogy ki mivel foglalkozik. Neked ez nem pálya, ellenszenves, van ilyen, jogod van így érezni. De akkor ne gyere vele össze!

Az nem fair, hogy összejössz vele, aztán hisztizel, hogy módosítson pályát, mert neked nem tetszik. WTF?!

Erre írtam, hogy azért jogi diploma nem egy 3 hónapos OKJ tanfolyam, és komoly időt, energia, és pénz befektetése után lesz sikeres irodája bárkinek. Te ezt kikukáztatnád vele, mert x ideje összejártok, és nem tetszik. Még egyszer WTF?!

Mindig azt mondom, hogy egy nő tudja az értékét, ne adja olcsón magát, de te durván átestél a ló túloldalára, ha érted egy élet munkáját kell eldobni, mert "nem tetszik".

Ezzel az erővel ő is megmondhatja, hogy te mivel keresd a kenyered? Elvégeznél érte mondjuk egy orvosit, mert neki imponál, ha a csaja életeket ment?

2021. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Ami igazan zavar hogy nagyon szereti a kabitoszeres buncselekmenyeket, es rendre buszke, ha ezekben az ugyekben jol teljesit, merthogy milyen jo kihivasok neki szakmailag. :( Egyebkent nagyon frissek vagyunk
2021. jan. 16. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!