Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna? Felesleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna? Felesleges ettől félnem?

Figyelt kérdés
A párom még mielött össze jöttünk volna mondhatni rendszeresen(nem túl sokszor de nem is egyszer) kurvázni járt. Mióta együtt vagyunk nyilván nem jár. De félek hogy a jövőben mégis előfordulhat, mondjuk mert hiányzik neki, vagy nagyon össze veszünk, vagy szimplán úgy gondolja hogy már megtette, akkot most is megteheti.

2021. jan. 8. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Benne van a pakliban.
2021. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szingliként járt és régen egy párját se csalta meg akkor tök feleslegesen kattogsz ezen. Ha a volt párjai mellől is eljárt prostizni akkor mellőled is el fog, 100%.
2021. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebből még nem következik semmi.


Én is k-rváztam már néhányszor.


Ettől függetlenül soha egyetlen barátnőmet sem csaltam meg.


Ezzel ellentétben viszont van jónéhány olyan haverom, ismerősöm, aki soha nem volt még prostival, de mégis agyba-főbe csalja az asszonyát.

2021. jan. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy a többiek leírták, embere válogatja. Szerintem ne kattogj ezen, fölösleges.
2021. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Össze sem jöttem volna ilyennel
2021. jan. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen összefüggés, hogy aki prostizott az meg is csal. Talán inkább fordítva, aki felvállalta a prostizást, az fel fogja vállalni azt is, hogy kilép a kapcsolatból, ha már neki nem jó, vagy nem elég. Én is voltam prostinál és sosem csaltam.
2021. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj.
2021. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Én inkább attól félnék, hogy teljes kiszolgálást vár el az ágyban->mint egy prostitól.
2021. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 11. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!