Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lusta, vesztes pasival jártato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lusta, vesztes pasival jártatok már, aki végül összekapta magát?

Figyelt kérdés
Mert annyira beléd szeretett és megemberelte magát?

2021. jan. 16. 21:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem megerdemelne egy lehetoseget legfeljebb kidobod
2021. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%
Kerdezo
2021. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%

Jártam jó pár évig az exemmel, az utolsó másfél évben teljesen kifordult önmagából.

Lusta, semmihez nincs kedvem, szar az élet, sosem változom már meg, én ilyen vagyok, ez van, stb-stb.

Egy időre szétmentünk, majd annyi időre változott, míg vissza nem kapott.

Utána ugyanúgy nem vette ki a részét a házimunkából, ha mentünk is valahova, csak azért, hogy ne húzzam a számat..

Vesztes része is stimmel, a pénzzel egyre szarabbul járt, majd szakításkor ment vissza a mamahotelbe, 30-as évei ellenére... Ahonnan csak úgy tudtam kirobbantani, hogy hozzám költözött, de hogy közösen néztünk volna valamit? Áh, álmodni sem mertem róla..

Szóval nem, nem változnak meg, kár a csodára várni.

2021. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem, csak olyannal, aki mindig csak ígérgette, hogy majd összekapja magát. Eleinte azt hittem, hogy komolyan gondolja az ígéretet, így velemaradtam, hiába nem láttam semmi előrelépést - gondoltam, nehéz neki elkezdeni, de majd a kezdeti sikerek után jobban megy. Akkor hagytam ott, amikor egy beszélgetés során - elfeledkezve arról, hogy én is jelen vagyok - azt mondta a haverjának, hogy esze ágában sincs semmiben változtatni az életén. A vicces, hogy még a haverja is próbálta győzködni, hogy a jelenlegi életmódja hosszútávon nem fenntartható, mire csak megvonta a vállát. Na itt nyílt ki a szemem.

Ez 8 éve volt, amennyire én tudom, azóta sem szedte össze magát.

2021. jan. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Vesztes egyáltalán nem volt, de lusta igen. Sokszor egy kis sétára se tudtam rávenni, hogy egy kicsit kimozduljunk. Vagy ha rá is vettem, akkor az első padra leült kb. Aztán volt olyan időszaka, hogy kicsit változtatott (haverjai unoszálására), de mindig visszacsábították a PC-s jatekok, amiket egy határig elviseltem, kipróbáltam én is magam bennük, de se a játékokkal se az exemmel nem illettünk úgy össze.
2021. jan. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
94%

Átmenetileg ja, próbálkozott, aztán együtt éléskor megint elhagyta magát teljesen.


5 éve hagytam ott, azóta is egyedül van - persze, mindenki más a hibás ebben is.

2021. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!