Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket hogy próbált kiengeszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Era50 kérdése:

Titeket hogy próbált kiengesztelni a párotok hűtlenség után, hogy negbocsassatok neki? Tepert, vagy csak szimplán folytatni akarta mintha mi sen történt volna?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Megcsalásnál altalában nem is tepernek, sőt, kiforgatják hogy én legyek a hibás. És nekik áll feljebb.



Egyetlen egy srác volt csak, ahol máshogy alakult.

Összejöttünk, bandáztunk, szerelmesek voltunk, volt közös szàmunk, rengeteg közös élményünk,(gitàrozás is miegyebek), de ő mindezt valahogy nem is értékelte, lazán vette, vagy termèszetesnek, és volt vmi kavarodása egy másikkal.

Ami mindent felülírt és megváltoztatott.

Pár szoban beszéltünk csak rola, (szokás szerint a haverokkal voltunk fent náluk), engem körbevett vmi csendes szomoruság, de probáltam magamban megbocsájtani, de nem mondtam hogy vívódom, hogy most lelépjek ne lépjek, és ahogy feküdtünk az ágyon henyélve, kicsit ugy éreztem, még utoljára itt vagyok, még egy utolso ölelés, ès búcsú. Megsimítottam az arcàt, a homlokát valahogy pont véletlen ugy hogy egy ujjal fentrol le aztán keresztbe olyan lett mintha egy keresztet irtam volna rá:D, abszurd volt, és erre megszolalt a szàmunk a tévében.

[link]

És elkezdett könnyezni és sírni.


Akkor döbbent rà arra, hogy valojában mi is volt köztünk mennyi minden jo dolog és szép, és megtört az egész, és megváltozott minden.

És ki sem mondtam, de abban a pillanatban már tudta és mondta, hogy tudja hogy elmegyek, hogy szakítok és utoljára vagyok vele es ezt ő nem akarja.


Nekem ugyanugy nem volt hangom továbbra sem. Azt éreztem sem a megcsalásra(részleteket nem tudok), de erre sem, amiket ő mond most, egyszerűen nem lehet mit mondani. Nincsenek rà szavak.

Mindent összetört. Azt nem lehet csak ugy nem megtörténtté tenni. Akárhogy akarnánk sem.


Neki ez kellett ahhoz hogy meglássa hogy nagy szerelem van köztünk és benne is és hogy mit veszitett.

Nekem ehhez hogy értékeljem viszont nem kellett egy harmadik hogy rádöbbenjek erre.


Nehéz volt magamban elrendezni az egeszet.


De szoval ő volt az egyetlen akin azt láttam hogy valóban, szivvel lélekkel megbánta.

2021. jan. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*az érzés ami bennem volt talán jobb kifejezés a "csendes szomorúság" helyett, a megsemmisülés érzés.
2021. jan. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem adok lehetőséget a kiengesztelésre. Megcsalt, akkor menjen a pcsába, vagy ahová akar. Engem meg hagyjon nyugodtan élni.
2021. jan. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mindig visszafogadod, akkor állandóan ez lesz. De te ezt élvezed az előző kérdésedben leírtak alapján. A gyengeségeden tudnál változtatni, de sem akaraterőd, sem kitartásod nincs hozzá. 50 évesen azért már illene nagyobb önbecsüléssel rendelkezned.
2021. jan. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!