Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok, ha ezt csinálná a párotok?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nő. Tudom, hogy túlzott féltékenykedésnek fog tűnni a kérdés, lehet hogy az is, olyan válaszoknak is örülnék, akik szerint így van, hogy kicsit másképp tudjam látni a dolgot. Szóval, nem vagyunk még együtt régóta, igazából kicsit bonyolult a dolog, veszekedtünk többször, hol ő akart velem lenni és én nem, hol fordítva.. ezt csak azért írom le, hogy lássátok hogy nem egy több éves komoly kapcsolat ez, de most mindketten beleadunk mindent, ő is mondta, hogy most nagyon jó a dolog köztünk. Ami zavar az a következő, több üzenetküldő alkalmazást használ, de volt egy, amit csak velem. Sosem kérdeztem rá, de láttam mikor érhető el, és csak akkor lépett be, ha nekem írt, a barátaival másik alkalmazást használt. Mostanában viszont többször belép úgy, hogy nekem nem ír.. tudom, hogy ez kicsit beteges, nem ezt figyelem egész nap, csak mikor írni akartam neki feltűnt, hogy 1 órával azelőtt belépett, de nekem nem írt. Sosem volt ilyen eddig. Azért nem akarok rákérdezni, mert pont azt nem akarom, hogy ilyen ellenőrizgető féltékeny nőnek nézzen, viszont máshogy nem derül ki kinek ír ott.. mit tennének, vagy mire gondolnátok ilyen helyzetben? Az a baj, hogy az előző barátnőjét megcsalta, emiatt is van bennem félelem, hogy lehet én is így járok..
2021. jan. 17. 11:10
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
#20 nézhetjük így is, de úgy is, hogy te vagy a szarrá csalt naiv, én pedig a realista. Hadd ne soroljam hány történetet tudok, ahol soha nem derült ki, hogy a barátnő szarrá van csalva. Erre is mondhatjuk, hogy ilyen negatívan nem lehet élni, de akkor is azt mondom, ezek megtörtént dolgok, rengeteg tapasztalat van mögöttem.
2021. jan. 17. 12:50
 22/30 anonim ***** válasza:
31%

Ha az alap kérdésedet nézzük, igen,ez egy olyan változás,ami feltűnik az embernek.

Nem kell belőle ügyet csinálni,csak figyelni.Ha adódik még hasonló furcsaság,akkor van okod az aggodalomra.

Nem féltékenység az,ha észreveszel valamit,ami azelőtt sosem volt,most meg egyre gyakoribb.

Nyilván nem kell nekiesni,de ha van mögötte valami,akkor úgyis jön egyik változás a másik után.

2021. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Köszi #22, az első válasz,ami a kérdésemre érkezett és nem engem szapul.
2021. jan. 17. 12:58
 24/30 anonim ***** válasza:
#20-as vagyok 44 éves, nem hiszem, hogy naív lennék, nagyon jól el tudom dönteni, hogy ki érdemel bizalmat. Ha te is ilyen öntudatos lennél, akkor a kérdések helyett elfelejtenéd a pasidat. (Nem feltétlenül érdemli ki a leírtak alapján.) Aki így fog neki egy párkapcsolatnak, az eleve kudarcra van ítélve, rúgd ki, a nyomozgatás a te szempontodból felesleges.
2021. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igazad van, nem jó ember, ésszel tudom én is, csak van bennem egy kis remény is..
2021. jan. 17. 13:13
 26/30 anonim ***** válasza:
Hát, én is féltékeny típus vagyok főleg, mert a párom szeretett kisebb dolgokat elhallgatni, amíg meg nem értette, hogy ezzel olajat önt a tűzre. Viszont simán rákérdeznék a helyedben. Mire jó ez a kombinálás? Csak magad emészted föl.
2021. jan. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Mert akkor én lennék a hazisarkany, ismerem őt,pont ilyen nőt nem akar, akinek magyarázkodni kell.
2021. jan. 18. 06:37
 28/30 A kérdező kommentje:
Viszont lehet pont ez is gyanús benne..? Mármint olyan nőt akar, aki mellett flörtölgethet..
2021. jan. 18. 06:53
 29/30 anonim ***** válasza:
Na vajon miert nem akar magyarazkodni... Kis naiv butus lany
2021. jan. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Hja.. de amúgy a normális férfiak se szeretik ha számon kérik őket szerintem.
2021. jan. 18. 07:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!