Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedhet így?

Figyelt kérdés

Lehet sok lesz és kicsit összeszedetlen,azért bocsánat.

Fél éve vagyunk együtt,távkapcsolat szóval csak hétvégente találkozunk.Alapjáraton kb6órát játszik naponta,1napot nem bír ki ha ott vagyok náluk.Soha semmi nem az ő hibája,vitázni se lehet vele mert csak annyi rá a reakciója ,hogy "ez hülyeség".Semmi kompromisszum kötésre nem hajlandó,ha valami gondom van akkor szerinte hisztizek meg nyavajgok.Elvár mindent de kb semmit nem kapok vissza,kb olyan mintha az anyja lennék.Próbálok vele komolyan beszélni és elpoénkodja.Mostanában megint szokása felhozni az exét,plusz nem emlékszik arra amit mondott,és ezért nyílván én vagyok a hülye.

Elején nem szóltam semmiért maximum szóvá tettem,próbáltam szép szóval is de semmi nem hat és néha már úgy érzem hogy kezdek besokalni.

Tudom az én párom és én ismerem,de esetleg tudtok valami tanácsot adni vagy véleményt a helyzetről?


2021. jan. 17. 22:27
 1/7 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Mi ebbe az örömöd!? Nagyon egyoldalù ez a ragaszkodàs! Lehet, hogy lassan el kellene maradnod tôle,- mit szòlna, ha nem mennél többet hozzà! Reklamàlna e vagy sem? Valamit lépned kell! Vagy észheztér a pàrod vagy kénytelen leszek elhagyni!
2021. jan. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az alapján amit leírtál nem úgy hagzik, mintha nagyon ígéretes lenne a kapcsolat, de ezt nyílván nem lehet megítélni ennyiből, az viszont mindenképp rossz jel ha már leülni sem tudtok, hogy legalább megpróbáljátok megbeszélni a dolgot. Ez alapján nehéz elképzelni bármilyen változást, vagy közeledést a párod részéről.
2021. jan. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig talán 2x tudtam vele leülni és "megbeszélni" a dolgokat.Az annyiból állt hogy elmondtam mi zavar,reakciója annyi volt hogy majd jobb lesz.Olyan mintha azt hinné hogy csak akkor tudnánk ezeket megoldani ha összeköltözünk.
2021. jan. 17. 23:40
 4/7 anonim ***** válasza:
És szerinted az segíteni? Amúgy ettől függetlenül vannak harmónikusabb időszakaitok is?
2021. jan. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy segítene,ugyan azt művelné mint eddig,de ezt ő nyílván tagadja.

Hétvégente voltak,de mostanában akkor is vannak gondok.

2021. jan. 17. 23:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze könnyű mondani, de így kigikrol nézve akkor nincs sok értelme ebbe több energiát fordítani.
2021. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Helosziaszia válasza:
Szerintem nem ő a neked való, én a helyedben szakítanék
2021. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!