Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ki volt a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki volt a hibás?

Figyelt kérdés

A barátnőm mondta hogy utálja a kutyákat (állítasa szerint) viszont én vettem egy jorkit. Erre fejemhez vágta hogy ha kutyát veszek, legalább legyek felelöségteljes és tenyésztötől vegyek. Mire mondtam hogy nem értem mire gondol, ő fajtiszta. Mondta hogy nem az, amíg nincs törzs könyve. Sztem tök felesleges az de mind1. A lényeg hogy megkért hogy vigyem vissza a kutyát. Mire mondtam hogy nem, és vissza vette magától. Azóta haragszom rá, úgy gondolom ehez nm volt joga. Ti szakítanátok?

23/F



2021. jan. 18. 00:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
37%
Az fajtatiszta es yorki. Amúgy te tuti hiperpigmentalt vagy.
2021. jan. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Majdnem másfél éve vagyok együtt vele, Charlie volt itt velem 2 hónapig. Már beszéltem a rokonával és vissza fogom kapni. A barátnőmmel beszéltünk róla az éjjel, és úgy láttuk jónak, hogy nem fogunk törést okozni a kutyában és megtartom, de ő volt az utolsó aki törzskönyv nélkül került hozzánk. Kiderült, hogy tényleg nem utálja a kutyákat csak gyerekkora óta gyűjt egy törzskönyves Goldira, és rosszul esett neki, hogy "beállítok" egy ilyen kutyussal.


21-es:

Nem, nem vagyok roma, csak nem tudok helyesen írni, de a kedvedért minden szót kiszótáraztam, hogy helyesen legyen leírva.

2021. jan. 18. 07:28
 23/25 anonim ***** válasza:
75%

Oké h utólag megbeszéltétek, és neki megvolt az indoka, miért csinálta. De ezt később is meg fogja más dolgokkal. Főleg veled, ha te meg nem tartod egyenlőnek a partnered, és nélküle hozol döntéseket.

Zsák meg a foltja.

2021. jan. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
80%
Felelossegteljes allattartokent inkabb nem szolok hozza bovebben, mert letilt a gyik...
2021. jan. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
35%

Ja en se merek egy komolyabb uzit irni, mert engem is letilt.

Aki szaporitotol vesz kutyat az remelem a pokolban kerul. :)

2021. jan. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!