Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ki volt a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki volt a hibás?

Figyelt kérdés

A barátnőm mondta hogy utálja a kutyákat (állítasa szerint) viszont én vettem egy jorkit. Erre fejemhez vágta hogy ha kutyát veszek, legalább legyek felelöségteljes és tenyésztötől vegyek. Mire mondtam hogy nem értem mire gondol, ő fajtiszta. Mondta hogy nem az, amíg nincs törzs könyve. Sztem tök felesleges az de mind1. A lényeg hogy megkért hogy vigyem vissza a kutyát. Mire mondtam hogy nem, és vissza vette magától. Azóta haragszom rá, úgy gondolom ehez nm volt joga. Ti szakítanátok?

23/F



2021. jan. 18. 00:09
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
89%
#10 ne legyél paraszt, lehet diszlexiás
2021. jan. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
4%
Nem, ez nem az.
2021. jan. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
40%
#12 Miből gondolod?
2021. jan. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem, ha tudtad, hogy utálja a kutyákat az a te hibád, de a csajnak meg így, hogy ott sem lakik nem lett volna joga visszavinni. Magyarán szerintem mindketten hibáztatok.


(Hozzáteszem, ha én valakivel együtt élnék, akármennyire szereti az állatokat, nem bírnám elviselni, hogy a lakásban szabadon legyen, főleg nem kutya, amitől általában rettegek, megmagyarázhatatlan okokból... Kompromisszumba belemennék, de ahhoz is meg kellene beszélni, mindkét félnek engedni kicsit.)

2021. jan. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
94%
Elmész szépen a kutyádért vissza, a csajt meg dobod a francba, ha tényleg szereted a kutyát.
2021. jan. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 FoxtrotLidérc ***** válasza:
82%
Jaaaa! Így állunk...! Rokonnál lakik, és akkor lényegében onnan nyúlkál bele a magánéletedbe! Nálam repülne, de egy hétig egy irányba. Ma a kutya, holnap meg majd azt is előírja, mikor milyen állagút sz*rj?! Na takarodjon...
2021. jan. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Mármint 2 hónapja vagytok kapcsolatban vagy 2 hónapja vetted a kutyát?

Mindegy hány alom van, a törzskönyv nélküli, szűretlen kutyák pároztatása, fialtatása szaporítás, nincs mit szépíteni rajta. Főleg ha még pénzért is árulja őket...

2021. jan. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
24%
Szaporitoval allsz szoba? Mert akkor egy allatkinzo bunozoket tamogato nyomorult vagy.
2021. jan. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 FoxtrotLidérc ***** válasza:
61%
18-as: Nos... Akkor beszéljük meg higgadt hangnemben: Melyik a nagyobb állatkínzó nyomorult? Aki elhozza a kutyát arról a lepratelepről, vagy aki visszaviszi oda?
2021. jan. 18. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
82%

Basszus... Nőként mondom, hogy hagyd ezt a csajt.

Nem laktok együtt.. Tőled gáz volt, hogy tudod hogy nem szereti a kutyákat és haza vittél egyet. De tőle ULTRA gáz hogy nem lakik ott, és fogja, és visszaviszi.

Ez már a para szint. 16- osnak igaza van, ha ilyet meglép, később durvábbakat is meg fog. Hagyd ott a fenébe. De a kutyust hozd el. Az majd kiszűri a jövendőbeli nőket, hogy csak kutyabarát jöjjön.

Mennyi ideje vagytok együtt?

Két hónapja jártok vagy 2 hónapig volt nálad a kutya?

Ha két hónapja jártok, és ilyet megtesz, paranő.

Ha két hónapja volt nálad a kutyus, és úgy szakította el tőled, akkor meg emberileg... Nos, nem tudok eléggé rondát írni ahhoz, hogy nyomdafestéket tűrjön. Emberileg nulla. Fujj.

Egyik sem jó opció, csak hagyd ott..

De te meg legközelebb ha jársz valakivel, tedd már meg hogy egyenes vagy. Azért keresünk párt, hogy együtt éljük le az életünket. Jópár év persze, mire letiszul, hogy a másik valóban az e, akivel tényleg tervezhetünk. De lényegében ezért járunk... Ha te nem vagy egyenes, és kizárod egy ekkora kérdésből, akkor te sem vagy egy potenciális jelölt..

2021. jan. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!