Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szerelem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelem van a párom részéről?

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve vagyunk együtt gyermekünk is van terhességem alatt más lánnyal beszélt de azt mondta nem volt semmi. Néhány beszélgetést láttam ahol azt írta szereti a lányt és vele akar lenni de azt mondta nekem ez nem igaz csak szexelni akart vele majd azt mondta többet nem beszél vele. És egy több perces telefonhívást is észre vettem erre pedig azt reagálta csak rólam és a gyermekünkről érdeklődött.

Jelenleg tényleg nem beszélnek de észre vettem állandóan a lány napjait (Facebookon) nézegeti.


Mit gondoltok erről ?



2021. jan. 18. 01:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne? Te úgyis mellette maradsz, akármit csinál. Dug mást, te meg tűröd.
2021. jan. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerelem bizony, de nem a te iranyodba.
2021. jan. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Na ez már trehányság.
2021. jan. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Nem biztos hogy szerelem de az biztos hogy rádunt és nem is tisztel sajnos

Miota tart ez? Vagy miota tudsz rola?

2021. jan. 18. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Hát,ha te nem érzed az baj.....
2021. jan. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Halgass a megérzéseire. Ez full nincs rendben. És amíg nem lépsz radikálisan, addig ő nem fog észbe kapni..
2021. jan. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

1-esnek igaza van.


Teljesen mindegy. Te és a hozzád hasonlók úgysem fogtok elválni.

2021. jan. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miután titokban ismerkedik, telefonál más lányokkal, nem hinném el minden szavát. Nem biztos hogy szerelem, de félre jár vagy félre fog járni dugni az biztos.
2021. jan. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem szeret erről beszélni ha próbálom kérdezni annyit mond hogy idióta vagyok. Kedves 4-es lassan 6 hónapja tudok róla.
2021. jan. 19. 00:29
 10/12 A kérdező kommentje:
És azt mondta ő sosem csalt meg megesküdött mindenre de nem tudom a megérzéseim mást mondanak.
2021. jan. 19. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!