Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szerelem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelem van a párom részéről?

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve vagyunk együtt gyermekünk is van terhességem alatt más lánnyal beszélt de azt mondta nem volt semmi. Néhány beszélgetést láttam ahol azt írta szereti a lányt és vele akar lenni de azt mondta nekem ez nem igaz csak szexelni akart vele majd azt mondta többet nem beszél vele. És egy több perces telefonhívást is észre vettem erre pedig azt reagálta csak rólam és a gyermekünkről érdeklődött.

Jelenleg tényleg nem beszélnek de észre vettem állandóan a lány napjait (Facebookon) nézegeti.


Mit gondoltok erről ?



2021. jan. 18. 01:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

De aranyos, nem szeret erről beszélni. Te vagy az idióta..... 😂😂😂 Ezzel rövidre is zárja a kérdést.

Nem akar beszélni róla, ne hogy bekérdezzél és elárulja magát.

2021. jan. 19. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#9 Te esetedben nagyon látszik, hogy csak azt lehet megvezetni, aki hagyja magát. Ha szerinted rendben van, hogy idiótának gondol a párod, nem akar arról beszélni hogy más lányokkal flörtöl, valószínűleg le is feküdt, és elhiszed neki hogy több perces telefonbeszélgetésnél rólad és a gyerekről beszél azzal a lánnyal, akivel szexelni akar, tényleg írhatunk bármit, nincs értelme. Úgy vezet meg és játszik veled ahogy akar.
2021. jan. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!