Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés után mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés után mennyi idő után jöttek ki a nézeteltérések?

Figyelt kérdés
Gyorsan kóltöztünk össze (3 hónap utan) a virus miatt.
2021. jan. 18. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Mi 2 éve költöztünk össze, igaz 4 év után.

De nem voltak radikális dolgok, ugye mind a ketten külön otthoni szabályokat hoztunk, más-más szokásokat, de ha valami olyan volt ami nem tetszett valakinek akkor azt elmondtuk egymásnak.

Pl olyan volt, hogy a párom azt szokta meg, hogy gyűjtögették a mosatlant a mosogatóban, és másnap reggel vagy napközben kezdték el mosingálni a tornyot.

Nálunk meg étkezés után megtörtént a mosogatás.

Ezt elmondtam neki, felfogta, elmosogat maga után.

De számos ilyen apróság volt amiről csak szóltunk és átszoktunk a saját otthoni szabályainkra.

2021. jan. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
1-es, kicsit sem vagy kontrollmániás....
2021. jan. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Az összeköltözéssel láttam meg, hogy mennyi nővel írogat. És még arra is rájöttem amikor el kellett utaznom egy napra odahívta az egyiket.. gyorsan elhúztam, fizesse ki ő az albit ...
2021. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem okosan csináljátok és nem értem, miért pontoztak le egyesek.
2021. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Mi 1hónap 1hét után költöztünk össze. Ennek lassan 5éve. Eddig olyan nagy veszekedés még nem volt.

Kompromisszum annál több.

2021. jan. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Több évtizede vagyunk házasok, de még ma is vannak kompromisszumok, persze nem évtizedek óta tartó véleménykülönbségekre.

Aki nem képes lényegtelen dolgokban kompromisszumot kötni, az ne házasodjon, ne költözzön össze, hiszen úgyis jön (legalább egyik félnél) a szakítás ami keserű.

2021. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nézeteltérés nem volt, csak néha vita, de építő jellegű. Kompromisszum első naptól kezdve kellett. Ami fontos, abban közös nevezőre jutottunk.
2021. jan. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Alessandro10 ***** válasza:
70%

Mi pár találkozás után költöztünk össze. 7 évig tartott a kapcsolat.

Akkor jött ki, hogy még nem élte ki magát és fontosabb lett neki a buli. Meg már a kapcsolatba se tett semmit,se munkát, se pénzt, meg a gyerek nevelését se. Szex azért végig volt. Mert arra szüksége volt.

2021. jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A 4.válaszom a legelső válaszára vonatkozott, de azóta lényegesen jobbra fordult a helyzete.
2021. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
3 hónap után költöztünk mi is össze. Három éve várom, hogy összekapjunk a közös élőhely miatt. Vannak nézeteltéréseink, de anyámmal többet veszekedtem otthon, mint a párommal, pedig mindkettő egy angyal.
2021. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!