Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drazje kérdése:

Jogos vagy sem?

Figyelt kérdés

Long story short:

Év végi céges bulin voltam az este során az egyik pincér(lány) bejelölésre került facebookon. Másnap enyhe fejfájás stb de emlékeztem mindenre nem csináltam semmi hülyeséget nem flörtöltem, nem írtam a lánynak sehol semmit, de a barátnőm ezt a bejelölést észrevette szóvátette és megkért, hogy töröljem is. Ez meg is történt. A pincér lánnyal semmi nem állt szándékomban bejelöltem ennyi, de az eset óta ez van porondon. Szerintem nem követtem el ekkora hibát. Nem írtam neki nem flörtöltem vele semmi sem történt egy Facebook jelölésen kívül. Ez tényleg ekkora bűn lett volna?



2021. jan. 19. 06:56
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Mi az istennek jelölted be, ha nem is ismered, nem is beszélgetsz vele és nem is akarsz tőle semmit?


Na ugye.

2021. jan. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha titokban nem akartad meghúzni, akkor miért jelölted be?
2021. jan. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Kicsit túlreagálja! Gondolom barátnődnek sem csak nőismerősei vannak a facebookon, szóval akár azok közül is lehetsz bármelyikre féltékeny, hogy minek jelölte be, vagy fogadta el a jelölését?
2021. jan. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Túlreagálta.

Lehet volt már hasonló rossz tapasztalata, De az is lehet ő is jelölget másokat :)

2021. jan. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Miért jelölsz be fb-on ismeretlen lányokat, ha nem volt és nem is akarsz tőle semmit?
2021. jan. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt kérdezem, hogy miért fáj, hogy töröltette, ha nem is akarsz semmit? :)
2021. jan. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt kérdezem. Miért jelölted be, ha nem akarsz semmit? :) :) :) :) :)
2021. jan. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég rosszul esne. Nyilván mindenkinek vannak ellenkező nemű ismerősei. Kollégák, barátok, iskolatársak, egyéb ismerősök. A lényeg az ismerős szón van. A random csinos pincérlány nem ismerős. Minek jelölted be? Nyilván akartál valamit. Ha mást nem, akkor egy kis bizsergést érezni, hogy még visszajelöl egy jó csaj. Ez nem feltétlen probléma, de akkor ezt így is kell elmondani.
2021. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem lenne semmi sem egy jelölésben, de tényleg minek jelölted be? Ha a barátnőd emiatt féltékeny, már máskor is adtál okot a balhéra szerintem, vagy tévedek?
2021. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szánalmas és tiszteletlen bejelölni a barátnőd mellett más nőket. Ismeretleneket meg egyenesen gáz.
2022. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!