Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarnak elköteleződn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak elköteleződni a férfiak?

Figyelt kérdés
8hónap után a párom közölte, hogy nem köteleződött le csak hűséges... Erre én szóba se állok vele azóta, bár ő se keres azóta. A barátainak bemutatott, itt van már akkor is ha a lányom itthon van... Nem értem! Most ennyi volt?
2021. jan. 23. 21:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ez laza megnyívánulás? Én nem mondanék ilyet a páromnak. Nekem ez nem laza kijelentés, inkább ultimátum, kő kemény ultimátum... Főleg h nem keresett utána, nem arra utal h ez olyan laza lett volna... Ha fontos lettem volna, írt volna legalább egy jó éjt üzit. De 2napja eltűnt!
2021. jan. 24. 10:04
 12/16 anonim ***** válasza:
85%

Igen, ő akart küldeni valami személyeset magáról, te ezt felvetted. Ő bocsánatot is kért, de tisztázta nézeteit kettőtökről. Te vagy aki nem reagált erre semmit! A te térfeleden van a labda! Azt ne is várd, hogy kegyeid keresse, mert a megnyílvánulásai alapján, kedvel, elvan veletek és neki ez megfelel.

Most hogy látod a dolgokat neked kell majd tisztáznod vele, hogy ennyivel megelégszel vagy inkább lépjen mindenki tovább.

2021. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele h veheti a lapot h megbántott, ha fontos vagyok keressen és igen is, keresse a kegyeimet! Mert nekem ez sértő, mert nem így indult a kapcsolatunk...
2021. jan. 24. 10:26
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert ma totalisan tök fölösleges az ilyen dolog, nincs érzelmi kötődés az emberek közt, hisz a saját szüleiktől is mit láttak?
2021. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
65%
Kérdező, miért azt írod, hogy férfiak? Talán az összes pasival jártál már és egyik se akart? Bezzeg ha itt valaki aryanásózza az összes nőt kikezditek, hogy azért mert kifogtál egyet, ne általánosíts. Bezzeg ti is azt csináljátok.
2021. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
mi lett azóta veletek? megbeszéltétek?
2021. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!