Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 éves fiú vagyok és soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves fiú vagyok és soha nem volt még kapcsolatom, pedig mminden arra érdemes lánynál próbálkoztam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

23 elmúltam, fiú vagyok. Kb minden 4 ik lánynál próbálkoztam ismerettségi körben, internetes társkeresők, myvip, iwiw, randilight, love.hu minden. A lányok 100% visszautasít azzal a címszóval hogy: "nem vagy az esetem, nem jössz be nekem, most nem kell pasi, jól érzem magam egyedül, most nem akarok kapcsit." És ehhez hasonló kifogások sokasága. Több lányt kérdeztem már, szerintük mi a gond velem, egyesek szerint nem vagyok elég divatos, mások szerint túl sovány vagyok, de a legtöbben azt mondták nincsen velem semmi gond, de mégis mindenki kosaraz, egyszerűen lehetetlennek tűnik bárkivel is párkapcsit létesíteni, sok olyat is megfigyeltem már, ha utcán lány jön szembe, és jól néz ki, akkor ha ránézek hírtelen elkapja a tekintetét, vagy kerül egyet, hogy ne kelljen közvetlen mellettem elmennie. Sok ilyet vettem észre hogy amikor találkozok egy lánnyal, megváltozik a viselkedése negatív irányba, pedig nem csinálok a szokásostól eltérő dolgot, nem kezdem el mustrálni, nézegetni. Minden a külső lenne és a divat, vagy ennyire szeretnek szinglik lenni a csajok? :S Csak ha igen akkor azt nem értem, elmondja pl egy ilyen csaj hogy neki most nem kell kapcsi, utána azt látom hogy 2 hét múlva egy másik fiú lóg a szájában. Buliba ritkán járok, mert kevés a pénz az ivásra, :D de akkor sem értem, hogy miért kapok 100% ban visszautasítást, de az hagyján, de még a ribancok akik minden fiúval össze feküdnek, velem nem akarnak lefeküdni, így még 23 éves létemre szűz vagyok. Teljesen el vagyok keseredve, nem tudom mi tévő legyek, írjatok valami véleményt. Útóiratként, több csajt megkérdeztem, az átlag vélemény, nem vagyok ronda, és nincs velem semmi gáz, csak nem jövök be nekik! De akkor mégis mit takar a nem jövök be nekik? Az oké hogy valamennyi csajnak nem jövök be, na de hogy senkinek???

Testalkatom vékony, bicepsz nem igen van, sem szoli, sem kocka has, de attól még én is ember, és fiú vagyok, mégsincs szerencsém. Ötletek, tanácsok? :S


Üdv: Egy teljesen elkeseredett magányos farkas.


2010. aug. 15. 15:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gáz nincs veled, én 22/L vagyok, nekem sem volt még kapcsolatom, szűz is vagyok, úgyhogy nem kell aggódnod, nem vagy egyedül a problémával, de légyszíves ne igyál, mert az iszonyat kiábrándító! Nem baj, ha vékony vagy, én speciel nem csípem az izmokat, meg még biztos sok csaj így van ezzel, úgyhogy fel a fejjel! :)
2010. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
lehet hogy a kisugárzásoddal van gond... viszont amit előttem is mondtak: ne maradj vékony... ott van a konditerem... v akár otthon is súlyzózhatsz stb... ha ezek után minden csaj kikosaraz akk nemtom h mi a gond...
2010. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A tegnap 19:58 as 22/L hoz szólnék annyit hogy a lányok mindig is jobb helyzetben vannak, mivel nem ők a kezdeményezők, minden esetre annyit kérdeznék, hogy vidék vagy város/bp? nem mindegy, más vidéken és más városban az élet...
2010. aug. 16. 11:04
 14/16 A kérdező kommentje:
Mostantól tudtok nekem mailt írni, bekapcsoltam ezt a funkciót is aki képet kér, vagy egyebet, mailban írja!
2010. aug. 16. 11:51
 15/16 anonim ***** válasza:
22/L vagyok, vidéken lakom, de nem messze Pesttől, amúgy meg pont azért rosszabb egy lánynak, mert nem ő a kezdeményező, ha valaki tetszik nem tudom mit csináljak, mégsem mehetek oda hozzá, mert az olyan, mintha felkínálnám magam, meg nem "udvarolhatok" egy fiúnak, az milyen ciki már.. úgyhogy nekünk sem egyszerűbb nehogy azt hidd.
2010. aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdező: írtam privát üzenetet, remélem, megfogadod a tanácsot.
2010. aug. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!