Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Testsúlyom, megváltozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testsúlyom, megváltozott testalkatom miatt már szinte képtelen vagyok szexelni a párommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kövér (75-80 kg közötti) voltam tiniként, fiatal felnőttként, majd lett egy egészségügyi problémám, amivel orvostól orvosig jártam, igazán nem tudták rá a megoldást sehol. Elhatároztam, hogy életmódot váltok, elkezdtem edzővel napi szinten edzeni, figyeltem az étkezésemre, egészséges dolgokat fogyasztottam, ennek köszönhetően lefogytam 50 kg-ra, a korábbi betegségem is megoldódott. Végre boldog voltam, a tükörből is egy csinos lány nézett rám vissza. Megismerkedtem 1,5 éve a párommal, akire azóta is félistenként tekintek, mindennél fontosabb szerepet tölt be az életemben. Az őszi hullám alatt összetörtem, egyik közeli rokonom kórházba került, munkahelyemen is létszámleépítések voltak, bezártak a termek, amik az életemet jelentették, az otthoni edzés pedig nem az igazi. Ősz óta felszedtem 6 kg-ot, sokszor érzem azt, hogy farkaséhes vagyok, falási rohamok törnek rám, pedig dietetikus által összeállított módon táplálkozom, hiába voltam már többnél és kaptam eltérő, igényeimhez igazított étrendet. A lapos hasam a múlté, a fenekem, combom is narancsbőrös, belenézek a tükörbe és elfog a rosszullét, emiatt a páromat is számtalanazor visszautasítom vagy csak sötétben szexelünk. Neki tökéletes teste van, tesz is érte. Mióta lelkileg is mélyponton vagyok, azóta teljesen elhagyott a motivációm, nem is értem, hogy miért nem keres helyettem egy csinosabb lányt (mikor megismerkedtünk megmondta, hogy nem szereti a kövér, húsos nőket, teljesen lelombozzák, lehetnek akámennyire jófejek).Aki annyit tud mindössze tanácsolni, hogy fogyjál le, azzal tisztában vagyok, hogy azt kellene, érdemi segítséget szeretnék!

2021. jan. 24. 14:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem beszélgess erről a pároddal, eddzetek közösen, ha pedig egyedül nem tudsz túllépni a lelki gondokon akkor keress fel szakembert, segítséget kérni nem szégyen.
2021. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném a leírtakat annyival, hogy 3 pszichiáternél jártam eddig, mind írt fel különféle antidepresszánsokat, amiknek pokoli mellékhatásai voltak egytől egyig (folyamatos hányinger vagy hasmenés), hiába mondták, hogy ez normális, idő kell, hogy hozzászokjon a szervezetem, utána majd nem lesz. Nem szeretnék ilyesmiket szedni, más megoldásban bízom.
2021. jan. 24. 14:31
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szakember is van, aki nem rögtön gyógyszerrel töm (nyilván ritka, de lehet találni ilyen megoldást is)
2021. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem meg keress egy olyan férfit aki szeret

Aki azért nem szexel veled mert hízrál 6kg ot az eddig sem szeretett!

Szedd össze magad és hagyd el azt a pasit aki csak az önbizalmadat rombolja

2021. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Bocs, de most matekozzunk már egy kicsit. Ötven kilóról felhoztad 56-ra? Az hol kövér neked?


Itt nem ez lesz az alapvető probléma, mivel nem vagy kövér... Akkor tényleg a fejedben kéne rendet rakni, de semmiképp nem pirulákkal, hanem egy normális pszichológussal, aki beszélget veled, és nem mindenféle mérgező tablettát ír fel neked...

2021. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

+ Eléggé árulkodó (mondhatni freudi elszólás), hogy írod, a párodra félistenként tekintesz. Miért is?


Ez sokat elmond arról, hogy az egész kapcsolatotokhoz, meg más emberekhez, illetve önmagadhoz is beteges módon állsz hozzá.


Ezzel nem bántani akarlak semmiképp sem, csak mondom, hogy nyilvánvalóan bármilyen csodaszép is a tested, így sosem lesznek rendben a dolgok, ha ennyire alacsony az önértékelésed.

2021. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Keress kövér férfit. :D
2021. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
56 kg húsos és kövér? Melyik bolygón élsz kedves? Tedd magad rendbe fejben.
2021. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

A néninek fejben vannak problémái... és nem is csodálkozom, ezek a korlátozások lassan már a normálisból is hülyét csinálnak!

Hát kiscsibe, ha te 56 kilós vagy, akkor rám ne számíts, mert én nagyon nem bírom a vézna csontkollekciókat, pláne meg akkor, ha azt hiszi magáról hogy ha rozoga, akkor trendi!

2021. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

Tökéletesen igaza van a 8-as válaszolónak.

Itt a toronyban kell rendet tenni!


El vagy tévedve kicsit,bár magad is megírtad,hogy jársz pszichiáterhez.

Nem muszáj otthon edzeni,menj el futni, vagy gyalogolni.



Utálod a tested 56 kilósan is, mint ahogy tetted 90 kilósan is.El kell keserítselek,lehetsz Te 42 kilós is, akkor is találsz majd magadban kritizálni valót.


Szeresd a tested! Érted van!


Üdv: egy 85 kilós negyvenes.

Ja, és nem érzem magam emiatt nyomoroncnak.Sőt! :-D ;-)

2021. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!