Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Testsúlyom, megváltozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testsúlyom, megváltozott testalkatom miatt már szinte képtelen vagyok szexelni a párommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kövér (75-80 kg közötti) voltam tiniként, fiatal felnőttként, majd lett egy egészségügyi problémám, amivel orvostól orvosig jártam, igazán nem tudták rá a megoldást sehol. Elhatároztam, hogy életmódot váltok, elkezdtem edzővel napi szinten edzeni, figyeltem az étkezésemre, egészséges dolgokat fogyasztottam, ennek köszönhetően lefogytam 50 kg-ra, a korábbi betegségem is megoldódott. Végre boldog voltam, a tükörből is egy csinos lány nézett rám vissza. Megismerkedtem 1,5 éve a párommal, akire azóta is félistenként tekintek, mindennél fontosabb szerepet tölt be az életemben. Az őszi hullám alatt összetörtem, egyik közeli rokonom kórházba került, munkahelyemen is létszámleépítések voltak, bezártak a termek, amik az életemet jelentették, az otthoni edzés pedig nem az igazi. Ősz óta felszedtem 6 kg-ot, sokszor érzem azt, hogy farkaséhes vagyok, falási rohamok törnek rám, pedig dietetikus által összeállított módon táplálkozom, hiába voltam már többnél és kaptam eltérő, igényeimhez igazított étrendet. A lapos hasam a múlté, a fenekem, combom is narancsbőrös, belenézek a tükörbe és elfog a rosszullét, emiatt a páromat is számtalanazor visszautasítom vagy csak sötétben szexelünk. Neki tökéletes teste van, tesz is érte. Mióta lelkileg is mélyponton vagyok, azóta teljesen elhagyott a motivációm, nem is értem, hogy miért nem keres helyettem egy csinosabb lányt (mikor megismerkedtünk megmondta, hogy nem szereti a kövér, húsos nőket, teljesen lelombozzák, lehetnek akámennyire jófejek).Aki annyit tud mindössze tanácsolni, hogy fogyjál le, azzal tisztában vagyok, hogy azt kellene, érdemi segítséget szeretnék!

2021. jan. 24. 14:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Egyesek stílusa hagy némi kívánnivalót maga után. Kifejezetten alacsony vagyok, 159 cm, látom a megváltozott testem, ami gátlásossá tesz. Az nem vigasztal, hogy X vagy Y boldog nálam nagyobb testsúllyal. Egyébként is roppant maximalista vagyok magammal szemben,a lehető legtöbbet akarom kihozni a testemből, a hizásom pedig olyan mértékű visszaesés, ami nem méltó hozzám, úgy érzem totális kudarcot vallottam. Próbálok edzeni itthon is, illetve eljáni futni, szabadtéri fitneszparkba, de sokszor nem egyszerű megoldanom, hogy este 8-ra haza kell érni. Dolgozom hétköznap, reggelente főzöm/sütöm a napi kajámat, barátaimmal is szeretek találkozni a neten kívül is, és még sorolhatnám.
2021. jan. 24. 18:34
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

-"Roppant maximalista vagyok" - Nem maximalista vagy, hanem mentálisan beteg. Ezzel nem megbántani akarlak, de a felismerés az első lépés a gyógyuláshoz, tudatosítanod kell, hogy ahogy gondolkozol, az ROSSZ.


A barátodat meg hosszabb távon nem a plusz kilóid fogják zavarni, hanem a kényszerességed, az, hogy szégyenlős vagy előtte, meg hogy ennyire ajnározod őt meg pedesztálra emeled. Ezek a dolgok a legtöbb normális férfit elüldözik. Hat kiló pluszba, az nem.

2021. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Tudom magamról, hogy milyen tuladonságok jellemeznek. A maximalizmus nagyon, nem csak a testemet illetően, hanem az élet minden területén, legyen szó munkámról vagy csak egy apróságról, mindenben a legjobb akarok lenni, 100%-nál is többet nyújtani. Mindig ilyen voltam, az alapvető habitusomat nem is szeretném megváltoztatni. A barátom sokat segít, de megoldani nem tudja helyettem a problémám, az ő tanácsára mentem el szakemberekhez is. Elsősorban nem a teste miatt tekintek rá félistenként, az életfelfogása, a helyzetekhez, emberekhez való viszonyulása és lehengerlő műveltsége miatt. Kívül-belül annyira tökéletes, hogy szinte már hihetetlen számomra is. Nem attól félek, hogy a 6 kg plusz miatt fog elhagyni, hanem attól, hogy nem bírja már elviselni a szenvedésem, kínlódásom.
2021. jan. 24. 19:10
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

56 kg-san hogy az istenbe lehetsz "kövér", meg "testes"???


Nagyon gyorsan keress egy jó szakembert, aki helyrebillent, mert ebből gyorsan alakulhat ki komoly táplálkozási zavar. Már most torzan látod magad, az meg külön gáz, hogy félistenként tekintesz a párodra.

2021. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
46%
159 centisen 56 kilosan simán lehet zsíros.
2021. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
De most tulajdonképpen mit vársz? Elfogadni nem akarod magad, lefogyni nem tudsz, pszichológus nem segít. Senki nem fog itt olyat mondani, ami instant megoldás lenne. Ha annyi a problémád, ami a kérdésben van (híztál mióta nincs kondi), akkor eddz szabadban, a parkok most tele vannak edző emberekkel mióta jobb idő van. Úgy társaságban lennél.
2021. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok már.

Ha ennyi esze van akkor így járt

2021. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Testsúlyom, megváltozott testalkatom miatt már szinte képtelen vagyok szexelni a párommal, mit tegyek?"


Ez amúgy körülbelül úgy hangzik, mintha 5o kg-ról hirtelen 150-200 kg-ra híztál volna 🤷‍♂️

2021. jan. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szegény pasid...
2021. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!