Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha megváltoztam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megváltoztam?

Figyelt kérdés

Nem tudok már szeretni férfit, csak cserebere kereskedelem szintjén tudok velük egyutt lenni, ha a társaságomért cserébe szívességeket tesznek nekem.

Nem tudok már megszeretni senkit, szivem mint a jég. Hiaba ragaszkodik a jelenlegi baratom is, kedves, állítja, hogy szeret, amit nem hiszek már, én meg nem tudom viszont szeretni.

Nincs is folytonos együttlétre igényem senkivel, lehet aranyból a pénisze, akkor sem.

Minden segítőkészség eltűnt belőlem ami a pasikat illeti, pedig régen ragaszkodó voltam, hűséges, mindent megtettem a kapcsolataimban.

Nem maradt bennem harag senki iránt, aki “ elbánt “ velem, hiszen én adtam rá lehetőséget.

Amúgy derűs vagyok és vidám, de nem szeretek már senkit a szűk családon kívűl.

Nem vagyok megkeseredve, de semmi szeretnivaló nincs már bennem, nem sokat nyújtok egy kapcsolatban a társaságomon kivul.

Nem is számíthat ram a partnerem es en sem akarom igénybevenni baj esetén.

Nem tudom, hogy jut idáig egy meleglelkű, adakozó, beszámítható nő, aki lojális ....a jégcsapig, ami kegyetlenül hideg

Nem hiszem, hogy ezen egy új férfi változtatni tudna, nem tudna akkor sem, ha legjobb férfi volna a világon.



2020. nov. 21. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor maradj egy időre egyedül. Idővel ma jobb lesz.
2020. nov. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
0%

Jólvan.

Igazàból a kérdésedet az életed megvàlaszolta. Ha mégis igaz lenne, írj könyvet, mielőtt sugarbabynek àllsz!

2020. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
10 évet voltam egyedul a válásom után. Sugarbaby nem lehetek 38 évesen
2020. nov. 21. 19:30
 4/12 Noren1989 ***** válasza:
71%

Amennyiben te vàrsz el a szexért cserébe dolgokat, úgy szerintem a megnevezés helyes.


No, de ettől függetlenül: a hàzassàgodban szerzett rossz élmények vàltottàk ki ezt? Abban a 10évben volt normàlis szociàlis életed?


Amúgy is negatív személyiség vagy?

2020. nov. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon pozitiv személyiség vagyok
2020. nov. 21. 19:38
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Èn is így érzek, csak az a baj,hogy 24éves vagyok 🥲

Régebben voltam szerelmes stb. Kívántam is az akkori,aktuális páromat.


én pedig úgy érzem mintha a lelkem is fáradt lenne, nem tudok szerelmes lenni, nem kívánok meg senkit, nem vonzó senki. Nézem a pasikat tömegközlekedésen,munkában is..de semmi.. nem izgatnak.


Volt párom már több, hosszú-rövidebb ideig.

Szex is elég 2héten max 1x.


Nem tudom mi lehet velem a probléma. ??!! 😞 én is ellennék egyedül de közben mégsem.

2020. nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Noren1989 ***** válasza:

Mennyire felületes az ismerkedési stílusod?


Mik a fő motivàcióid az életedben?

2020. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most mar csak annyi, hogy jól érezzem magam
2020. nov. 21. 19:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Tökéletes
2020. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Depresszió
2020. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!