Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendőm a második házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flan kérdése:

Mi a teendőm a második házasságomban?

Figyelt kérdés
Visszatérő probléma a Férjem bőkezűsége a fiai felé,amit ha kontrollálni akarok főbűnösnek kiált ki,és ellenem hangolja a fiait ,ha figyelmeztetem rá,hogy hagyja a saját lábára állni a régóta nagykorú gyerekeit.A fiainak megengedtük,hogy megtartsák a fizetésüket,ezzel hozzájárulva,hogy tudják lerakni a pénzüket.A rezsibe 0 Ft-ot kell fizetniük ,mindent mi fizetünk.A kiesebbik fiának el kell nézni,hogy jó pár hónapja itthon van munka nélkül.Most vállalkozó akar lenni úgy,hogy a jogsit nem tette le és szinte semmilyen szerszáma sem tudása sem autója nincs hozzá.A férjem a mi üzemanyagunkon a mi félretett pénzünkön a mi gyártónknál rendelteti neki az anyagot.Mindez nem bánt.De az már mégiscsak felháborít,hogy annak ellenére,hogy mindent megkapnak tőlünk még a gázolajba sem pótolt egy fillért sem.A férjem azt mondja én gonosz vagyok,és amiért már ezt nem engedem meg neki,válni akar. Szerintem pont fordítva van,nagyon is jó anya vagyok.Attól tartok a Férjem az összes megkeresett pénzünket oda fogja adogatni nekik,hiszen már most is így akár élni.Szeretem a Férjem,de jelenleg ezek a kiadások miatt,hogy a nagy fiainak mindene meglegyen,már a lakást sem telik felújítani és minden pénzt még kell fogni,hogy tudjunk gyüjteni.Szerintetek tényleg szemét vagyok ,ha nem engedem meg ,hogy még a gázolajat is mi vegyük meg helyette?

2021. jan. 24. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Az anyagi dolgokat illett volna még a házassagkötés előtt lefixálni, de ha éles a változás, akkor még most sem késő lepapírozni mindent.

Mindenesetre én külön kasszára váltanék, ha nem tetszene a helyzet. A lakásfelújításra pl. tegyetek félre minden hónapban fix összeget mindketten, nem ördögtől való dolog így gyűjtögetni Apuka pedig fizesse a kiadásaitok 3/4-ét, te a maradék 1/4-ét, ha máshogy nem megy. A fennmaradó pénzével meg mindenki azt csinál, amit akar.

2021. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

Nem irod te is dolgozol e vagy csak ő keres.

Ez nem mindegy.

Egyébként én se tűrném el hogy szabályozd

2021. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fsms ***** válasza:
79%

Ha röviden válaszolok nem. Viszont ez egy átkozottul hülye helyzet a baráti körben történt hasonló . Nyilván kompenzálni szeretné a történteket.

Abban a sztoriban sírásig menő veszekedések voltak. Végül megegyeztek, de az addig vezető út rögös volt.

Nagyon sok okosságot nem lehet adni, sok sok hosszú gyötrelmes beszélgetés után kialakulhat a megoldás.

2021. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Hagyd ott. Keress gyermektelen kukist
2021. jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3%

Te írod, hogy hónapok óta nincs bevétele, miből kéne fizetnie?

Ha a követelésed nem reális, akkor még szép, hogy úgy jön le a férjednek, hogy utálod a fiait, és jogos, ha válni akar.

2021. jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Sztem hagyd rájuk. Hadd induljon be a fiú vállalkozása meg élete. Most ti segítetek neki, később meg majd ő segít nektek. Ami majd hidd el jól fog jönni, a kisnyugdijatok mellé.
2021. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Dolgozom.Saját vállalkozásomban és a Férjemében.
2021. jan. 24. 16:19
 8/9 Savlekotő ***** válasza:
17%
Nem illesz a mozaikba..
2021. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szólhatsz bele hogy nevelje a fiait. Ha ezt nem tudod megtenni, el fogtok válni.
2021. szept. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!