Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkre ment a házasságom, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre ment a házasságom, nem tudom mit tegyek, miért nincs erőm tovább küzdeni?

Figyelt kérdés
Fel halmozódtak a gondok,de nem megoldhatatlanok,a férjem mégsem tesz semmit.Csak hogy párat említsek,túlsúlyos és hiába mondom neki hogy zavar,hónapok ota a sex sem működik éppen emiatt nem hajlandó leadni pár kilót.Vannak rossz fogai igy a lehelete is taszít,de ezt sem bánja.Nem dolgozik,meg keresi a pénzt mindenre de fix munkahelye nincs,hiába próbálom megértetni vele hogy ez nem jo igy,ő biztos nem megy el dolgozni.A fontossági sorrend még mindig nem helyes nála...velem nem igazán foglakozik,nem beszélgetünk,nem érzem nőnek magam mellette,csak cseléd vagyok ugy érzem. 3 gyerekünk van,velük sokat foglalkozik de ugy élünk mint a lakótársak.Nincs már energiám küzdeni,sodródok a mindennapokkal a gyerekek miatt,de jo ez igy?Igy kell leélnem az életem? Én nem akarom ezt...
2019. ápr. 12. 09:07
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
49%

Gyerekszülés előtt is így viselkedett veled és ilyen volt a mentalitása, vagy mióta van ez a helyzet?

Otthon ki főz? Miért nem főzöl egészséges ételeket? A fogyás 70%-ban attól függ, hogy mit eszel!


Ha nem sikerül megbeszélni a dolgokat, akkor válj el!

2019. ápr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Mivel én figyelek az alakomra igy rengeteg diétás kaja van itthon de hiába ha ő be rendeli magának a pizzát vagy a hambit vagy a dupla adag somlóit.Nem volt ilyen korábban,időről időre rosszabb.
2019. ápr. 12. 09:18
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Válj el a gyerekek miatt is. Nekik ez lesz a minta hogy apa nem törődik anyával és nekik ez lesz majd a normális ha a párjuk majd nem fog velük törődni.
2019. ápr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
69%
3-assal értek egyet, nem is értem az embereket amikor a "gyerekek miatt" nem lépnek ki egy házasságból.
2019. ápr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Nem értettem én sem amíg nem kerültem ebbe a helyzetbe.Anyagilag egyedül nem fogom tudni finanszírozni ha elválok.Igen persze gyerektartás...amit vagy ide ad vagy nem.A kisebb gyerek 2 éves sincs még,kisvárosban lakom ahol nem kapkodak a 3 gyerekes egyedülálló anyáért ha munkahelyről van szó.
2019. ápr. 12. 09:42
 6/46 anonim ***** válasza:
39%

Szóval mind a 3-an azt tanácsoljuk, hogy válj el, de te továbbra is keresed a kifogásokat, hogy miért ne tedd ezt meg!

Akkor mégis minek tetted fel a kérdést? Tovább akarsz szenvedni? Jó neked cselédnek lenni? Jó az, hogy a gyerekek sz..r családmintát látnak?

2019. ápr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
69%
De ha most te magad próbálod meggyőzni az embereket arról, hogy lehetetlen dolog elválnod, akkor miért kérsz tanácsot?
2019. ápr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Csak a helyzetemet írom le,az okot amiért tehetetlennek érzem magam.Nem kifogások ezek,tények.Kilátástalannak tűnik most minden,nem tudom kivel megbeszélni ezért gondoltam hogy itt talán ki adhatom magamból :/
2019. ápr. 12. 09:50
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megoldàst keres(ne) a Kérdező, ráadàsul ha nem kapkodnak a kisgyermekes anyukàk utàn, akkor kilàtàstalan a helyzet.

Beszélj a férjeddel, mondd meg neki kerek-perec, ha ez így tovàbb, te vagy így, vagy úgy, de vàltoztatni akarsz az életeden.

Egyébként nem olyan marha egyszerű vàlni/szakítani amikor anyagilag függsz is a màsiktól, na meg ha gyerek(ek) is vannak, na olyankor kell tudni helyesen dönteni.

Ami talàn a legnehezebb.

2019. ápr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
29%

Amint látod a férjed sza.rik bele mindenbe. Te meg csak síránkozol, de ugyanúgy nem teszel semmit, pedig léphetnél, ha tényleg annyira sza.r lenne, mint ahogyan ide leírtad. Tőlünk mégis mit vársz?

Az utolsó kérdésedre tudok válaszolni. Igen, így kell leélned az életedet, ha csak siránkozni tudsz, mást nem.

2019. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!