Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idén valentin napra február...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idén valentin napra február 14-re mit szokás venni egy pasinak?

Figyelt kérdés

Ebben a kovid helyzetben nagyon kevés a lehetőség, ki mit vesz vagy mível lepi meg a pasiját?


23/N



#szerelem#sex#valentin nap#ajándékok#szokások
2021. jan. 24. 19:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#8 Igen, teljesen más dolgok. Klasszikus, hagyományos ünnepek és erőltetett, illetve behurcolt "ünnepek". Nem az vagyok akinek a kommented céloztad, de én sem tartom a valentin napot és nőnapon sem fogadok el ajándékot. Szerintem ha mindent megünnepelünk, akkor elveszik a varázs.
2021. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#10-nek szerettem volna címezni.

#11

2021. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Dehogy más dolgok. Szerinted az anyaknapja vagy a karácsony magyar eredetű? Ne rohogtess már. Mindenki azt ünnepel amit akar. Csak a különbség az hogy akik nem szoktak halloweent meg Valentin napot ünnepelni valamiért kesztetest éreznek arra hogy mindenhova odaböfögjék hogy ők márpedig nem ünneplik mert Magyarországon nincs ilyen stb.
2021. jan. 25. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi salgópolcot veszünk :D Nem szoktunk nagyon vásárolni Valentin napra, de idén ha mar úgyis jön a költekezős nap, akkor beruházunk egy polcra a pincébe.
2021. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!