Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rajtam kívül van még itt nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam kívül van még itt nő, aki ennyire figyelemhiányos? Mit tudnék tenni, hogy ne tegyem tönkre magam és a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Az van, hogy mivel nekem 0-24 párom van a fejemben, ezt elvárom tőle is. Dolgozok, van hobbim, eljárunk barátokhoz, mégis reggeltől estig túlagyalok, egy rossz mondatból képes vagyok világvégét jósolni a kapcsolatunknak... Nekem ő a mindenem, azt érzem ő tölt fel energiával és mikor elszakadok tőle 8-9 órára munka miatt (együtt élünk) akkor teljesen lemerülök. De közben tudom, hogy megfojtom szerencsétlent :( Minden mozdulatában keresem "magamat", hogy ebben én hol kapok szerepet, mikor szabadnapja van és megyek haza már elképzelem, hogy biztos hozott nekem virágot, meglep kajával, kitakarított mindent és iszonyatosan csalódni tudok amikor látom, hogy nem.

Ne értsetek félre. Minden hónapban hoz virágot, segít a takarításban, meglep apróságokkal, rengeteget gondol rám és nagyon figyelmes. DE én valamiért elvárom, hogy ez napi szintű legyen. Nem a virág, a figyelem. Elvárom, hogy csóri a szabad perceiben is azon gondolkozzon, hogy nekem miképp bizonyítsa a szeretetét, szinte elakarom számoltatni, hogy mit csinált, miért, mikor.


2 éve vagyunk együtt. Azt vettem észre, hogy akkor alakult ez ki, amikor meghíztam. Mert sajnos meghíztam. 15 kilót kb. Ő is amúgy, együtt zabáltunk mint az idióták :( De neki jól áll, nekem meg nem. Iszonyú kevésnek érzem magam, biztos, hogy önértékelési gondjaim vannak és emiatt vágyok a folyamatos "visszaigazolásra", hogy szeret.


Mindemellett a folyamatos szorongásom, kattogásom evéshez vezet. Amitől utána még rosszabbul érzem magam. Úgy érzem mintha ez egy ördögi kör lenne amibe beleragadtam és napról napra közelebb kerülök a szakadékhoz, ami a kapcsolatunk vége lesz. Ő mindig biztosít arról, hogy szeret, hogy becsül, de nyilván ha még híznék +15 kilót akkor gyakorlatilag gurulnék. Mivel eleve se voltam vékony, mikor összejöttünk.

Neki a husosabb lányok tetszenek, ami a kapcsolat elején én is voltam. Most kövér vagyok és mindennel bajom van. Ebbe bele fog őrülni és nem is csodálom...


Mit tanácsoltok?


2021. jan. 26. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus... de komolyan.
2021. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
es mi lenne ha inkabb egeszsegsen kajaznatok meg valami sportot is csinalnatok?
2021. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem pszichológus, pszichoterapeuta vagy klinikai szakpszichológus tud segíteni. A leírás alapján minél előbb keress fel egy szakembert a saját érdekedben, meg hogy megtartsd a kapcsolatod, mert egy normális ember ezt nem fogja hosszabb távon tolerálni.
2021. jan. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj mar megint te? Kezeltesd mar magad tenyleg
2021. jan. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerencsétlen pasi... 😔
2021. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogyj le
2021. jan. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt még olvasni is gyötrelmes volt.

Hol vagy ebben te, mint önálló személyiség?

Hol vannak az ő igényei,a pozitívum,amit tőled kap?

Hol van az az idő,ami a személyes saját élettér,amiben nem feltétlen kell a másik..

Szerintem egy egészséges lelkivilágú ember ezt nem bírja hosszútávon.

Van egy szép növényed,amit néha meglocsolsz és virul.

Nem...te szánt szándékkal tönkre teszed, miközben folyamatosan tanácsokat kérsz, hogyan kellene gondozni.

Aztán ha eljutottál olyan szintre,hogy már menthetetlen,akkor majd még jobban sajnálod magad.

Most még tudnál tenni érte.A te döntésed.

2021. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én a pasid helyében már piszok rég kidobtalak volna, mert nem vagy normális (de legalább már te is belátod).


Ő nem őrül meg az ilyen egyedül életképtelen, tapadós emberektől, mint te?

2021. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, edzés? Nem? És a problémád forrása, ahogy te is írtad, javulni fog nagy mértékben. Nem értem, mi az amit nem tudsz. Ott a válasz előtted.
2021. jan. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Jó sokat kell szexelni, de vadul-csattogósan, nem csak ölelkezni ám!
2021. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!