Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már ilyen párotok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen párotok, hogy nem tudott nélkülözni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kifejtem jobban...

Arra lennék kiváncsi, hogy voltatok-e már olyan kapcsolatban, ahol úgy éreztétek, mintha sziámi ikrek lennétek? Állandóan a párotokra kellett figyelni, nem mehettetek nélküle sehova, ha nem voltatok otthon pl. dolgoztatok is folyton keresett smsben vagy telefonon...mennyire terhelt ez titeket le, szembesítettétek vele, megértette, vagy szakítás lett a vége? Pláne úgy, hogy csak az ő dolgai voltak fontosak, és az ő kedve szerint alakult a hangulat? (Ha neki rossz kedve volt neked is legyen az, stb.)

Férfiak és nők válasza is érdekel.

Mit tartotok normálisnak egy kapcsolatban? Mi számít túl soknak, vagy túl kevésnek?



2019. nov. 21. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ez már az elviselhetetlen kategória.
2019. nov. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Ez konkrétan baxtatás meg zaklatás. Engem megfojtana. Mi is folyton egymás nyakán lógunk, de ez inkább közös igény. Írok neki, de nem hisztizek, ha nem ír azonnal, általában viszont ő is szeret velem beszélgetni minél többet. Nem megyünk egymás nélkül szórakozni, de nem azért, mert valaki behisztizik, hanem nekünk így esik jól. Stb...


Aki nem egy zsarnok, hanem csak élvezi, ha a másik minél többet van vele és ténylegesen szereti (a számonkéregetés nem szeretet), az szerintem kifejezetten aranyos és sokkal jobb, mint aki a kapcsolatban is a maga útját akarja járni. Legalábbis nekem. Az fontos, hogy a párodnak és neked is azonos legyen az igényszintetek és a térigényetek ilyen szempontból. Sem annak nincs értelme, hogy a másik baxtat, mikor térre van szükséged vagy mással akarsz foglalkozni nélküle, de szerintem annak sem, hogy a másik rosszul érzi magát, mert te nélküle mész és nem akarod annyira közel magadhoz mindig, mint ő. Ezért fontosak az azonos igények egymás felé és már a választásnál figyelni erre, nem utólag elővenni a rövid pórázt meg depizni.

2019. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 természetesen, ez az elviselhetetlen kategória, amit nem szabad engedni. De több ilyen kapcsolatról hallottam már (általában nők esetében, ritkábban férfiaknál is), hogy teljesen összekeverte a párjuk a párkapcsolatot az egymásra telepedéssel. Így konkrét sztorik érdekelnének, meg hogy mi követte az adott szituációt, volt-e bármilyen hosszabbtávú megoldás a viselkedésre, vagy szakítás lett a vége.
2019. nov. 21. 17:08
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 amit leírtál, az teljesen egy normális párkapcsolathoz tartozik, ahol szeretitek, becsülitek egymást, és az egymással töltött időt.


Én itt most konkrétan nem ilyen, hanem olyan helyzetre gondoltam, ami annyira elfajult, ha pl. 20-30 percenként váltanak 1-1 smst, akkor valamelyik fél felháborodik, és lelkileg terrorizálja a másikat, olyanokkal hogy elhanyagolja, stb.

Vagy annyira nem bízik a párjában, hogy leellenőrzi tényleg dolgozik-e.

Ilyesmi példák jutnak eszembe, egyfajta kisajátítás.

2019. nov. 21. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt, nagyon hamar kiábrándultam belőle és megtanultam, hogy legközelebb egy ilyen ragacs típussal még véletlenül se kezdjek.
2019. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#3 el tudod mondani, hogy miket csinált?
2019. nov. 22. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!