Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy fèrfi bizalmá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy fèrfi bizalmát vissza szerezni?

Figyelt kérdés
Elvesztette a pasim a bizalmát, hogyan szerezzem vissza. Látom hogy szeret, de nagyon lassan, nagyon óvatosan közeledik felém. Mert fél a csalódástól. Hogyan érjem el hogy újra bízzon és felbátorodjon?
2021. jan. 26. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú hónapokig, évekig ha nincs semmi kihágás, akkor szép lassan épül a bizalom. Tökéletes már soha nem lesz.
2021. jan. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
Mer ugyan mi történt?
2021. jan. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Úgyis újra átvernéd.
2021. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mit tettél?

Engem első évben nagyon megbántott a párom. Az akkori fejemmel még adtam neki újabb esélyt, de baromi nehéz volt. (19 éves voltam)

A 0-ról kellett felépíteni a kapcsolatunkat, nagyon igyekezett. Nagyon sokáig bennem voltam a sebek, de egy idő után teljesen elmúlt. Egyébként megcsalás volt, amit bevallott. Fél évesek voltunk és elvileg első, vagy második hónapban tette kb, nem emlékszem. De bevallotta. Nagyon összetörtem, úgy éreztem, idegen lett számomra. Sokáig nem értettem, hogy tudtam neki akkor újabb esélyt adni, de azóta rájöttem. Mert akkor még nem voltam belé szerelmes. Azt meg el tudtam hinni magamról, hogy azért vallotta be, mert megbánta és vagyok annyira jó, hogy velem akarjon lenni. Ezzel a lendülettel nehezen, de ment. Végül nagyon szerelmes lettem, imádtam őt, 7 évig voltunk együtt. Szakításkor jöttem rá, amikor borzasztóan fájt az egész, hogy mostmár nem tudnék neki ilyesmit megbocsátani. Valószínűleg az is benne van, hogy azóta felnőttem, de az is, hogy akkor még azt sem tudtam, milyen igazán szeretni.

A mai fejemmel azt mondom, hogy bizalmat nem tudsz újra felépíteni, főleg, ha már a múltban is értek csalódások. Rájön az ember, hogy nem ér ennyit. Saját magát emészti azzal, hogy próbál bízni a másikban, de nem megy. Ami neked sem jó, ha tényleg soha többet nem akarod megbántani és igyekszel, téged is fel fog emészteni ez a helyzet. Mert pár nap mosolyszünet után "normalizálódik" a helyzet, de az első apróbb vitanal elő fog jönni.

2021. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz már a régi!


Szerintem ezt egyszerűen nem lehet normálisan kezelni, mikor mást diktál a szíved, és mást az eszed!


Én is voltam hasonló szituációban. Szívem szerint futottam volna hozzá, de az eszem visszatartott. Végül csak egy helyben toporogtam!


33/f

2021. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, remélem, mielőbb észhez tér és kihajít.
2021. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!