Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrit a lelkiismeret furdalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrit a lelkiismeret furdalás! Kérem valaki irjon! 10éve vagyik házas. Van egy 8 éves fiunk. A férjem külföldön dolgozik 7éve. Havonta jér haza.2évvel ezelött megcsaltm és most gyötör a lelkiismere furdalás. Elmondjam neki hogy megcsaltam?

Figyelt kérdés
nagyon félek hogy elhagy!!! szükségem volt valakire aki megvigasztal és megért.tudom nem igy kellet volna de nagyon ki voltam lelkileg és érzelmileg mert rossz hirt kaptam a fiamrol. és a férjem már megint nem volt itthon.
2010. aug. 15. 19:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%

Két választásod van:


a, elmondod neki,ő majd megalázottan érzi magát, de te megkönnyebbülsz, mert végre kiadtad magadból


b, nem mondod el neki, és egyedül cipeled ezt a terhet tovább, de legalább ő nem fogja magát rosszul érezni


Tudom, hogy a b, megoldás a nehezebb, mert borzasztó nehéz lehet egy ilyen nyomasztó titokkal együtt élni, de szerintem ez a helyesebb. Elvégre már 2 éve volt. Ha eddig meg tudtad magadnak tartani, ne most add fel.

2010. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nézd mindenkinek van életfogytig tartó titka,ha nem mondod el,mindenkinek az a jobb.KI bírod mert fontos.Amúgy tökéletes ember nincs.
2010. aug. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszotokat és tanácsaitokat. már igy is könnyebb kicsit. de mindig ezen kattog az agyam és egyszerüen nem tudik másra gondolni csak erre. hogy megcsaltam.
2010. aug. 15. 20:05
 14/16 anonim válasza:
Ha ez már két éve volt miért most gyötör a büntudat?Miért nem mondtad el neki akkor?Mostmár késő ezen rágódnod.Akkor kellett volna elmondani, de nem tetted meg.Szerintem hallgass.
2010. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Menj pszichológushoz, annak mondd el, ő oldozzon fel. Esetleg a pap. A férjed feloldozni nem tud, csak ráhárítanád a senvedést. Te megszabadulnál, és ő szenvedne miattad, érdemtelenül. ez sokkal csúnyább lenne, mint a megcsalás. Te csaltad meg, nehogy már ő szenvedjen!

Fordulj szakemberhez! Titokban!

2010. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha haragszol a férjedre, mert sosincs melletted, amikor kellene, akkor ezt mondd el, ezen változtassatok! Hiába próbálnád őt megbüntetni a felszarvazásának jóhírével, ezzel nem azt az eredményt kapnád, amire vágysz! Tudnillik nem az érnéd el, amit szeretnél: hogy ezután mindig maradjon melletted: ellenkezőleg: ezután SOHASEM lenne melletted. Biztos, hoyg szenvedne a kutya, meg is érdemli, amiért képes volt magadra hagyni, de megérné ez neked?!?
2010. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!