Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kezelni ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Elsősorban érzelmileg érett emberektől várok segítő válaszokat. Hogyan lehet éretten kezelni azt ha a párom találkozik valaki olyannal akitől szeretne valamit ha szingli lenne? Tegyük hozzá, hogy az a személy is vonzódik hozzá. Ha valakinek személyes élménye is van akkor megköszönném ha megosztaná.


26/N


2021. jan. 27. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi célból találkoznak? Ha megbízol a párodban kezeld természetesen,ne faggasd és ne légy féltékeny,de nyugodtan kérdezz rá hogy sikerült a találkozó.
2021. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmileg érett embernek tartom magam, de őszintén nem értem, minek vagy egy olyan emberrel, aki melletted más után epekedik kb és még játszik is a tűzzel. Ha van egy párom, akit tisztelek, az a minimum, hogy nem játsszom az agyam olyannak, aki korábban tetszett nekem esetleg, mert elköteleződtem. Pláne nem megyek vele privátban találkozgatni. Többet ér a kapcsolatom annál, minthogy kellessem magam valakinek ilyen módon és hagyjam, ahogy nyalogassa az egóm az illető...


Jó lenne érzelmileg érett partnert keresned. Számára evidens lesz, amit itt elmondtam. Ezt nem neked kell kezelned magadban. Nem is értelek.

2021. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell ott kelletni magát, meg illegetni magát.

Marha egyszerű példa: Legjobb barátom gépkocsi oktató, és pont így volt egyik lánnyal. Akivel (ha ő maga szingli lenne, és nem várná otthon a tüneményes, okos, rendes, normális barátnője), akkor összejönne a harmatos tündéri, szintén okos, intelligens lánnyal.

És össze vannak zárva kb. 30 órát. (Nincs randi, illegetés-billegetés, ilyen helyzet is lehet.)

2021. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bizalom.
2021. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A huseg dontes kerdese. Nem osszetevesztendo a lehetoseg kerdesevel. Nem az a huseges, akinek lehetosege sincs felrelepni, hanem az, akinek lenne megse teszi meg. Bosszantani bosszantna egy ilyen helyzet, de ezt magamban tartanam, amig nulla jel van arra, hogy barmi is tortent koztuk.
2021. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismerem a páromat, volt időm rá, hogy megtanuljam. Ismerem az "étvágyát", a gesztusait, tudom, mikor hazudik. Nagyon feltűnne, ha hirtelen nem úgy kívánná az együttléteket, mint korábban.

Emellett megbeszéltük a kapcsolat elején, hogy ha más iránt kezd érdeklődni (ami nyilván feltűnne), az régen rossz és mindketten tudjuk, hova vezet. Tiszteljük egymást annyira, hogy nem sunnyogunk a másik háta mögött.

Nincs második esélye egyikünknek se, ezt a kapcsolat elején letisztáztuk. Ennek megfelelően cselekszünk.


Egyszer egy ismerősöm mondott valamit a párkapcsolatokkal kapcsolatban, ami hasonlatnak ugyan erős, de mégiscsak találó: Amelyik kutyát etetik otthon, az nem megy el máshoz kunyerálni.

2021. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!