Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? Határidős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Határidős párkapcsolat?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyok együtt az orosz barátnőmmel, aki június végéig lesz Magyarországon, most magyarul tanul, de ez csak egy féléves képzés, amit az orosz egyetemen beszámítanak egy külföldi szemeszternek. Ott tavasszal fog lediplomázni, angoltanár lesz. Az egyik megoldás a maradásra a továbbtanulás, ELTE mesterképzés érdekelné, viszont ez már nem államilag támogatott lenne. A másik megoldás pedig a munkahely lenne, de jelenleg a munkanélküliség kellős közepén semmit sem tudok neki találni.


Én megtanultam emelt szinten oroszul, már a megismerkedésünk előtt is jól beszéltem. Most jelenleg én is munkanélküli vagyok. Van egy közgazdász diplomám, és az orosz mellett tudok angolul és németül. Egy párkapcsolatért itt kéne hagynom Magyarországot és szerencsét kéne próbálnom Oroszországban? Imádom Oroszországot, de fogalmam sincs mit tudnék ott dolgozni, most még itthon is bajban vagyok.


Szeretjük egymást, de vészesen közeleg a június. A házasság körülményes procedúra, nincs saját lakásom, jelenleg keresetem sincs és neki sincs munkája.


Mi a helyes döntés egy ilyen helyzetben?


2021. jan. 27. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Létezik olyan, hogy közgazdász szakmai orosz nyelvtanfolyam? Mert ezzel például el lehetne odakint helyezkdeni. Nem hiszem, hogy sok orosz-magyar tolmács van, főleg szakmai.

Ha szereted ezt a lányt, próbáld ki magad. Nem kell idehaza mindent felrúgni. Kimész egyelőre fél vagy egy évre és majd meglátod.

2021. jan. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Kimennék. Legrosszabb esetben fejlődne az oroszom, és szereznék tapasztalatot és kapcsolatokat.
2021. jan. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

HogY csinálod, hogy orosz-angol nyelvtudással, közgazdászkánt munka nélküli vagy?


De, ha így van menj vele, munka nélküli ott is lehetsz.


Azt írtam volna eredetileg, hogy sok.ilyet látok az egyetem.

Szomorú dolgok ezek, de valahogy túlélik.

Neked meg itt az esély.

2021. jan. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem Oroszországban fordításból meg tudnál élni,tolmácsolni.

Magyar,Angol,Német nyelvet tudod így szerintem simán ott is el tudnál éldegélni de itthon is ugye,csak meg kell találni azt a bizonyos munkahelyet.

Attól is függ Oroszország mely részére menne vissza a barátnőd?

Valjuk be őszintén ott is vannak olyan részek ahol nem sok lehetősége van az embernek, de pl Moszkvában szerint tolmácsként lenne rá esélyed hogy munkát találj.

Valahogyan kéne egy kis tőkét gyűjtened ha ki szeretnél menni oroszba, remélem van valamennyi pénzed?

Ezen kívül értesz még valamihez esetleg?

2021. jan. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4-es, van annyi tőkém, hogy kijussak és fél évet eléldegéljek. Kereskedelmi ügyletekhez értek, főleg külkereskedelemmel foglalkoztam idáig, de volt egy marketinges munkám is 4 hónapig. most 23 éves vagyok.
2021. jan. 28. 00:38
 6/13 anonim ***** válasza:

#4 Egyetértek veled.


Kérdező,pont most amikor a te kérdésedet olvasom a kedvenc orosz rádiómat hallgatom Радио Душевное.


Azt tudnám én is javasolni mint a 4-es,ha én ennyi nyelven beszélnék szerintem szerencsét próbálnék,ismerek olyat aki ki ment oroszba és be jött neki az élet,igaz ő kárpátaljai magyar de szerintem mindegy az honnan jöttél.

Sok sikert,majd gondolj ránk és írd meg hogyan döntöttél?🙃

Elmondom neked őszintén nyugat nekem már eléggé unalmas, hanyatlik és kb minden ugyan olyan,előbb utóbb fel fog bomlani,most inkább keletre mennék Oroszországba.

Kicsit más világ Oroszország de nekem valamiért tetszik,igaz eddig nyugaton és délen sofőrködtem inkább de tervezek majd egy olyan céghez menni ami keletre jár leginkább Oroszország,Kazahsztán és néha Üzbegisztán,Mongólia az uticél.


Hajrá. 🙂

2021. jan. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

4es vagyok.


Ezt jó hallani,ezek szerint alkalmas vagy arra hogy ki tudj menni.

Helyt tudsz állni mert fiatal vagy te is,van akaratod,motivációd,kár lenne egy ilyenért el veszteni a szerelmed,ha esetleg nem jön össze az se baj, de legalább megpróbáltad.

2021. jan. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztató válaszokat! 6-os, teljesen egyetértek, ebből a nyugatból nem kérek. Mikor 8 éve elkezdtem németet tanulni más volt Ausztria és Németország is.
2021. jan. 28. 00:58
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8 Ez teljesen igaz,örülök ha tudtam segíteni.

Ne feledd csak pozitívan,légy erős. 😉

2021. jan. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtanarkent biztos jol keresne
2021. jan. 28. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!