Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? Határidős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Határidős párkapcsolat?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyok együtt az orosz barátnőmmel, aki június végéig lesz Magyarországon, most magyarul tanul, de ez csak egy féléves képzés, amit az orosz egyetemen beszámítanak egy külföldi szemeszternek. Ott tavasszal fog lediplomázni, angoltanár lesz. Az egyik megoldás a maradásra a továbbtanulás, ELTE mesterképzés érdekelné, viszont ez már nem államilag támogatott lenne. A másik megoldás pedig a munkahely lenne, de jelenleg a munkanélküliség kellős közepén semmit sem tudok neki találni.


Én megtanultam emelt szinten oroszul, már a megismerkedésünk előtt is jól beszéltem. Most jelenleg én is munkanélküli vagyok. Van egy közgazdász diplomám, és az orosz mellett tudok angolul és németül. Egy párkapcsolatért itt kéne hagynom Magyarországot és szerencsét kéne próbálnom Oroszországban? Imádom Oroszországot, de fogalmam sincs mit tudnék ott dolgozni, most még itthon is bajban vagyok.


Szeretjük egymást, de vészesen közeleg a június. A házasság körülményes procedúra, nincs saját lakásom, jelenleg keresetem sincs és neki sincs munkája.


Mi a helyes döntés egy ilyen helyzetben?


2021. jan. 27. 22:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Itthon is kulkereskent persze meg jobban... tehat lehetosegeitek adottak lenenek itthon is es Orosz foderaciaban is.. de itthon olcsobb az elet mint Moszkvaban
2021. jan. 28. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Online probaljatok meg nyelvtanarkent oktatast... konnyu nem helyhez kötött aki szeretne fejlodni az kihasznalja karanten idoszak adta lehetosegeket tudas megszerzesere
2021. jan. 28. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
18%
Irány Paks! Vagy a titkosszolgálat.
2021. jan. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!