Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális beszūkülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális beszūkülni a párkapcsolatban? Mennyire hanyagoltátok a korábbi életeteket?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Mennyire normális - semennyire

Mennyire hanyagoltam - nagyon, szinte teljesen

Meg is lett az eredménye és már bánom.

2021. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Én totál elvesztettem önmagam. Bánom is és amikor felébredtem, el is váltam. Most találok vissza szép lassan, de ilyet többet nem teszek.
2021. jan. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Nem normális, attól még, mert párkapcsolatban vagy, nem szűnsz meg különálló embernek lenni. Én nem hanyagoltam a korábbi életemet, nyilván más jellegű programokat csináltunk mint szingliként, de azért igenis találkoztam és beszélgettem ugyanúgy a barátaimmal, a családommal, néha jött velem a párom néha csak egyedül mentem, de megtaláltam azt az arany középutat, az egyensúlyt, ami még egészséges.


A "beszűkülés" a gyerek születése után érkezett, bár az sem érintett olyan mélyen mert kb mindenkinek akkoriban jött a baba a társaságban is, mint nekünk, szóval nem volt olyan drasztikus különbség az életünkben.


Azokkal távolodtunk csak el egymástól, akikkel nagyon máshol tartunk- azok a barátnőim, akik még egyetemre járnak, akiknek nincs (tartós) párkapcsolata, akik nem terveznek még babázni, velük sem romlott meg a viszonyunk csak nem tudunk már olyan szinten részt venni egymás mindennapi életében, mint mikor mindannyian szinglik és diákok voltunk. De ez talán természetes is.

2021. jan. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jártam már úgy, hogy valakinek lett párkapcsolata, én erről nem tudtam, az tűnt fel, hogy x hónapig nem érkezett válasz e-mail üzenetemre. Amíg a párkapcsolat tartott, addig...

Nem normális dolog szerintem. Szánalmas. Ha valaki ilyen, akkor (tudom, az én túlzott elvárásom): írja meg: "figyelj, párom van, lángol a szerelem, érted?! Páromon kívül most senki nem érdekel!".

A rózsaszín köd vagy párkapcsolat elmúltával pedig lehet a barátságokat már nem lehet visszaállítani.

2021. jan. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én semmit sem hagytam el igazán a korábbi életemből. Még azt sem mondanám, hogy a randizást igen, mert most is randizom, csak ugyanazzal az emberrel évek óta. :) Na jó, a tindert letöröltem, de ennél drasztikusabb megoldásra nem volt szükség. A baráti körünk összemostuk, mellé megismertünk együtt új embereket is, akik azóta a barátaink lettek, a karriere és a hobbik maradtak, együtt edzünk már ráadásul, együtt élünk, együtt utazgatunk... Nekünk így jó, hogy ennyire közösen vagyunk, mi ilyen közel érezzük magunkat jól egy kapcsolatban és amíg az ember hasonlóval jön össze, addig ez szerintem a legjobb dolog, ami történhetett. Egy jó kapcsolat (legyen akármilyen szoros is), sosem kisajátító és sosem jár a hobbid, a szakmád, a tanulmányaid vagy a többi szeretted elhanyagolásával. Mondjuk én előtte sem voltam az a típus, aki sokat pasizott, így az egyetlen dolog, amit nem tudok a párom mellett csinálni, az nem hiányzik. Sokat jártam szórakozni, a barátaimmal, ilyesmi, de az most, közösen is megmaradt. Nincs hiányérzetem és nem is hagytam volna, hogy bármit elvegyen úgymond tőlem a kapcsolat, amit én értéknek tartok és aminek a hiányát megérezném. Ezt minden közös lépéssel meg is beszéltük egymással, hogy mindketten így éljük meg a kapcsolatot, ne pedig lemondásnak, amihez fanyar mosollyal hozzáteszi az ember magának is hazudva, hogy "de megéri".
2021. jan. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondhatni teljesen elhagytam a korábbi életem egy jó nagy részét, az önpusztító, lusta, céltalan, depressziós részt.

De a jó dolgok, a hobbik, a barátok mind megmaradtak, sőt óriásit fejlődött a gondolkodásom.

Ez az első kapcsolatom ahol fejlődtem és kinyíltam, kiteljesedtem.

6 éves kapcsolat.

2021. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!