Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy "menő" pasi észrevehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "menő" pasi észrevehet egy nem menő lányt? Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

Én egy átlagos, nem éppen cicababa, de jó alakú lány vagyok. Nem vagyok nagy bulizós, néha-néha azért elmegyek, de nagyon rá kell beszélni, inkább itthon ülős vagyok. Pár napja voltam egy buliban, ahol ott volt egy fiú aki bár jóképű, de azt gondolnám soha sem venne észre engem. Ő olyan menő pasi akiért oda vannak a csajok, látszik rajta hogy nagyon ad a külsőjére, ránézésre nagyképű is. Ismerem 2 volt barátnőjét, tipikus cicababák, az ellenkezőim. De azt vettem észre hogy egész este engem bámult, néha egymásra is mosolyogtunk.


Egy ilyen pasit érdekelhet egy olyan lány is mint én vagyok?


2011. szept. 24. 20:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Na mondjuk azt még hozzáteszem, hogy mikor így "szemeztünk" akkor még az este eleje volt, de ahogy elkezdett feloldódni, meg szerintem iszogatni, már a cicababákkal foglalkozott. Velük beszélgetett, táncolt stb. Utána már észre sem vett, hanem őket hajtotta.
2011. szept. 24. 20:48
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem- tapasztalat
2011. szept. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Ha legközelebb találkoztok szólj hozzá, és beszélgetés közben majd kiderül.
2011. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Bár az is tény, hogy az alfahímek ritkán válnak be életre szóló társként. Lehet, hogy az a szerencséd, hogy az ilyenek nem vesznek észre.
2011. szept. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Persze, hogy érdekelhet. Az ilyen tipikus menő srácok már annyira megszokják a cicababák rajongását, hogy egy másfajta lány jobban felkelti az érdeklődésüket. Jobb ha haverként közelítesz hozzá, hiszen ő már hozzászokott, hogy minden csaj folyatja érte a nyálát. Ha összehaverkodsz vele, akkor utána simán lehet több is belőle. Egy a lényeg: Ne úgy közelíts hozzá, mint a többi csaj, akik csorgatják a nyálukat utána, mert akkor téged sem fog másabbnak tartani náluk.
2011. szept. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy bevállalt volna egy éjszakára, ha mégis lesz valami vigyázz, nehogy kihasználjon.
2011. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne becsüld alul magadat. Ez a kihasználás meg egy marhaság. Ha nem akarod ne engedd.
2011. szept. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez nem lebecsülés, van pár haverom, nekik ez már rutin. Ha jó alakja van, irány az ágy.És mivel cicababákra hajt, elég valószínű, hogy a srác is hasonló. Nem a kérdezőt, hanem a srácot bíráltam.
2011. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Észrevehet - sőt, a jó külsejű, nők között népszerű, beképzelt pasik sokszor választanak visszahúzódóbb, alacsony önbizalmú lányt, mert az jobban el van tőlük ájulva. Jaj, sok ilyet láttam.... :S

Persze biztos van kivétel, amikor igazi szerelem van, de kevesebb.

Mindenesetre feltűnt, hogy a menő pasik ritkán választanak hasonló kaliberű, nagyszájú, feltűnő, menő csajt maguknak.


"ahogy elkezdett feloldódni, meg szerintem iszogatni, már a cicababákkal foglalkozott. Velük beszélgetett, táncolt stb. Utána már észre sem vett, hanem őket hajtotta."


Ezek után mennyire komoly szerinted???

2011. szept. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Nálunk tíz évig tartott egy ilyen kapcsolat, de korántsem volt habostorta..
2011. szept. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!