Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az h a korombeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h a korombeli lányok/srácok szinte minden este a bulikban rohadnak, isznak, cigiznek, pipáznak, stb mindenki jácca a 'menő gyereket'?

Figyelt kérdés
Én nem vok rossz srác (mármint kinézet, jellem, kor:16) de egyátalán nem vonz se a cigi se a buli...úgygondolom ha 5-10 év múlva lesznek még 'normális' emberek, én azok közé akarok majd tartozni. Ki fogja ezt értékelni a mai világban? meg azt h tisztességes ember vagyok/ leszek... én korosztályomba inkább ezek cikinek számítanak...
2010. aug. 15. 22:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Hát ez fasza nem lesznek barátaid/barátnőid!

Istenem barátokat/csajokat nem buliba lehet csak találni! Meg kiélik magukat, hát valakinek biztos nem jön be ez a éjszakai bulizás ahol a vége mindig a hányás a másnaposság..stb lesz a vége! Jó persze vannak kivételek igen,de nagyon elenyészőek! Más helyeken is lehet találni! Szerintem menny oda ahol legjobban érzed magad, és kész, többi buliarcokat meg szard le, ők ott érzik jól magukat..

2010. aug. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy nem olyanok, mint te, nem kell lenézni őket. Tudom, hogy nincs barátnőd, ezzel nincs semmi baj, majd lesz egyszer.
2010. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
téged mit érdekel a másik "szar" alak? mit foglalkozol te azzal hogy más mire költi a pénzét? ha te nem akarsz cigizni, akkor nem fogsz, ha nem akarsz szórakozni, buliba járni akkor nem fogsz, ha nem akarsz piálni akkor nem fogsz. ennyi. mi ebben ilyen nehezen felfogható? törődj magaddal. mások tisztességét meg ne abban keresd hogy hány buliba mennek el.
2010. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, teljesen normális vagy és jü, hogy vannak még ilyen fiúk is, akiknek nem a bulizásból áll az életük, hanem tudnak éretten is gondolkodni. Hidd el, hogy vannak, akik ezt értékelik (én vagyok az élő példa:D) és akik ilyen emberek társaságára vágynak. E miatt ne érezd magad kevesebbnek másoknál és ne hallgass arra, aki azt mondta, hogy nem lesznek majd barátaid.

Egyébként az én barátom is ilyen, mint te, csak ő már 21 éves és én pont ezért is szeretem. Számomra ő mindenkinél különlegesebb és mindenkinél többet ér. Csak az számít, hogy te hogy akarsz élni és hogy kövesd az elveidet.

20/L

2010. aug. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
úgylátom azjött le hogy irigy vagyok ezekre... a normális kommenteket köszönöm:)
2010. aug. 15. 23:10
 16/26 A kérdező kommentje:

23:09-es:)

én a beszélgetést vagy közös programot vkivel mindig többre tartottam mint a bulit:) legalább nem vagyok egyedül...

2010. aug. 15. 23:11
 17/26 anonim ***** válasza:
én biztos h értékelem;)én sem megyek bulizni nem iszok meg nem is cigizek...:D jó ilyet olvasni h van aki nem csinál semmi ilyen baromságot...:D Bocsy ha vki sértésnek veszi:PXD (L/15)
2010. aug. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Persze, ha nem tetszik valaki viselkedése, és netán ki is fejezed ezt, az csak amiatt lehet, mert irigy vagy rá. Nem tudom, hol ebben a logika, de Ostobafalvaiéknál lehet máshogy műkszik az élet... Az ilyen léhákat azért veszi észre az ember, mert hangosak. Aztán majd jól "kiélik magukat", és szépen eltűnnek a színről. A normálisabbak megmaradnak, és azokkal lehet értelmesebbet is csinálni, mint vedelni az OH-csoportokat...

ilyenkor jut eszébe Ostobafalvaiéknak a következő szuper ellenérv: "jó, akkor poshadjon a szobájában egész nap, és 30 évesen talán kijöhet" (vagy valami ilyesmi). Nekik üzenem, hogy mindent lehet, csak mértékkel. És mivel a kérdező az egyik végletre tért ki, én arról a végletről nyilatkoztam.

2010. aug. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nézd, ha nem voltál partyban, akkor nem tudhatod, hogy az milyen.


Amúgy, én egy nagyon elvetélt féreg vagyok, mert én egész nyáron 2-3 naponta mentem el partyzni, vagy a barátaimmal pipázni. És a bulikban nemcsak rohadni lehet, ha te ezt így fogod fel, akkor sajnállak.


Próbálj meg nyitni az emberek felé, és akkor az emberek is megpróbálnak nyitni feléd...

2010. aug. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Az a baj a mai fiatalokkal hogy jo dolgukban már azt sem tudják mit csináljanak.. én 27 éves fiu vagyok és én se voltam soha az a nagy bulizos, mindig találtam jobb programokat amivel inkább lefoglaltam magam, és most ugy érzem h sokkal többre vittem mint ahogy majd ezek végzik.. ki akarna később összeállni egy alkoholista, folyton másnapos tahoval? Ráadásul ilyen viselkedéssel rendes munkát se fognak találni, de sztem ezeket ez érdekli a legkevésbé..
2010. aug. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!