Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire rizikós egy menő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rizikós egy menő csajjal járni?

Figyelt kérdés
Szerencsére csajozás terén nem állok rosszul, de én az igényes, igazán szép csajokat kedvelem, akikre - 95 %-ban - minden fajta csávó próbál tapadni. Most egy igazi bomba csajjal sikerült össze jönnöm, a problémám az,hogy szinte az összes fiú az ő társaságát keresi, ami, hogy is mondjam, kifejezetten idegesít. És ez még nem is lenne nagy baj, csak hogy a barátnőm a bulizós fajta, akit nem kell kétszer hívnom buliba, ill. inni. Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy félrelép? Nem tudnám elviselni azt, hogy megcsal. Ráadásul egyszer korábbi kapcsolatomban ez már előfordult, és még én voltam mindenki szerint a hibás, meg a rossz, mert a sebészetire küldtem azt a roohadékot akinek engedett az exem. Mindegy, normális válaszokat kérek, előre is köszönöm mindenkinek.
2011. aug. 23. 23:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem már te is tudod a választ...


Nagyon!!! :(

2011. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kb. legyél mellette vagy ő karoljon beléd akkor senki se megy oda hozzá.
2011. aug. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Péntek!
2011. aug. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát figyi ő olyan és te? ha a 95%kbanmindenféle nő nem tapad rád akkor biz félre fog lépni nagyon nagy esélyel ugyanis a bomba nő a bomba past fogja előbb utóbb előnyben részesiteni
2011. aug. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha igényes a csajszi tényleg, nem kell félned attól, hogy megcsal mindenkivel.


De ha bulizik, iszik, akkor persze megtörténhet bármi.

Próbáld megvédeni, mást úgyse tehetsz..

2011. aug. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
23:58 : a lányok azt mondják, hogy jóképű vagyok, amit nem verek nagy dobra, de nagy önbizalmam lett ettől, és idáig mindig sikerült összejönnöm azzal a csajjal, akivel éppen akartam. Most ez a lány sem volt kivétel, és szerencsére nagyon szerelmes, talán jobban mint én. De az említett eset miatt én többet már nem bízok meg a nőkben 100%-ig
2011. aug. 24. 00:06
 7/14 anonim ***** válasza:
43%

ja persze mindig a 3.fél a hibás haha.szerintem nem te csajozol jól hanem ezeket a csajokat könnyű felszedni.

engem például abszolute nem érdekel hogy van e valakije az illető lánynak(na oké a jegygyűrű felér egy stop táblával). ha nem erőszakoskodó az ürge akkor te voltál a balfék amiért könnyűvérű sunákra buksz."könnyen jött pénz könnyen megy"

gondolom előbb feltérképezted a roohadékot nehogy valami Hypos Feri alkat legyen hanem valami egyszálbelű és utána kezdtél vadállatkodni.csodálom ha nem jelentettek fel

2011. aug. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nálam ez van fiúba...

Én egy olyan pasival jöttem össze, aki bárhova ment minimum 8 csaj ment vele..

mindenkivel csókolózott bulikban és összejött velem szerelmes lett és nem csal meg ezt 100%-san tudom, a lányok ugyanúgy kisérgetik, és én még csak most töltöttem be a 16-ot és még várni szeretnék a szüzességemmel kapcsolatban, és a lányok meg olyanokat dumálnak , hogy nem fekszik le veled a Viki??:O:O (én) - én megcsinálnék neked mindent

és semmi ő engem szeret

az ilyen nagy ,,menőknek" is vannak érzéseik és ha ők szerelmesek lesznek akkkor...:D jóvilág van;)

2011. aug. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
szó sincs arról, hogy "könnyű vérű sunákra" buknék. Azokat a lányokat szeretem, akikre minden fiú felfigyel. A volt barátnőmet jól ismertem, sose gondoltam volna róla, hogy meg tudna csalni, mert egy rendes, nagyon szexi csajnak ismertem meg, ráadásul neki nem is volt olyan sok fiú ismerőse, mégis.......
2011. aug. 24. 00:13
 10/14 A kérdező kommentje:

remélem te nem fogsz csalódni, Viki :)


bár mi, férfiak (szvsz) hűségesebbek vagyunk, mint a nők

2011. aug. 24. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!