Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan érzem magam micsinaljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy irtó kellemetlen dologgal jönnek nektek ami miatt nagyon rosszul erzem magam

A baratommal tegnap voltunk vásárolni es egy eladónál, ahol replika táskákat árultak

Igazából gőzöm se volt hogy néz ki hirtelen egy erdeti guess táska, és az ottani megtetszett , nem tűnt fel a különbség (tudom nagy hulye vagyok én is ) a barátom megvette nekem egész olcsón.

Én ma utanna neztem hogy hogy is nézne ki , és hat

Szembe -tunoen eltérő a különbség. Volt már replika nike ruhám amin egyértelműen nem lehetett megállapítani hogy nem erdeti :( de a táskával nem így jártam

Sajnos nem tudom igy hordani rettento kellemetlenul ereznem magam hogy villogok egy olybá táskaval amikor egyértelműen lerí hogy nem igazi :/ nagyon félek ezt elmondani a barátomnak aki nagyon sértődős es tuti nagyon a szívére venné:( borzasztóan erzem en is magam, de nem akarom igy hordani

Én az árát is vossza akarom adni a barátomnak..

Nem tudom hogy mondjam el neki hogy kezdjem mert irtó ideges lenne szerintem es azzal jönne en csak találgatok 😣

Segítenetek ? Hogy mondjam el neki vagy mivel kezdjem


2021. jan. 31. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

"olybá táskaval"


Ez értehetetlen. Az olybá = olyanná.

2021. jan. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Bocsánat kijavít néha a telefonom

Olyan*

2021. jan. 31. 11:59
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
85%
Csak lemísz vele a sukár rokonság közé, aztá úgyis ellopojják!
2021. jan. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a kutyat sem erdekli, hogy eredeti vagy sem + az emberek tobbsege nem eredetit hord- mert az altalaban nagyon draga. Nem Amerikaban elsz, mit kell ezen kattogni?
2021. jan. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy az emberek többsége nem erdetit hord

De ez nem szembe tűnő egy nike vagy adidas pulóvernél szerintem

Sajnos ennél a táskánál épp ezaz hogy szembe tűnik, és kényelmetlenül ereznem magam hogy ez van rajtam ugy hogy sajnos nagyon latszik

2021. jan. 31. 12:06
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Ja, mert te vagizni akarsz, vergődni az utcán, hogy a táskád egy milla+? 😃

Hát ne vergődjél, csak örülj a szép táskádnak, oszt használd.

2021. jan. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Mindenki tudja, hogy hamisítványt tudsz csak megvenni. Szerinted kit érdekel, hogy ezen látszik is?

Azt írod, hogy tetszett a táska. Most akkor igazából csak az tetszett, hogy az utcán lehetett volna villogni vele? Szeretnéd, ha valaki letépi rólad és elszalad vele?

2021. jan. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha prolik vagytok, akkor a társadalmi osztályotoknak megfelelően nóném cuccokban kellene járnotok, és akkor elkerülhető, hogy az urizálás miatt ilyen kellemetlen helyzetekben találjátok magatokat. Egyébként azokban a körökben, melyekben a replika és hamisított cuccok menők, nem fog feltűnni szerintem, hogy nem a felső 10 ezer kedvelt, eredeti táskáját hordod. :)
2021. jan. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem szeretnéd használni akár el is adhatod, az árából meg vehetsz magadnak másikat vagy visszaadod a barátodnak.
2021. jan. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Direkt rákerestem, 60-70 euróért is lehet már ilyen márkájú táskát venni.

Ha neked ennyire ciki, hogy látszik, ha hamisítvány, miért nem veszel magadnak eredetit?

Őszintén szólva nem ismerem, nem tudom, hogy ár-érték arányban megéri-e, de ha 5 évet kibír, akkor simán megéri.

2021. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!