Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Borzasztóan idegesít ez a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan idegesít ez a nő a párom környezetében, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom baráti társaságában volt egy nő,aki az egyik haverja barátnője volt egy ideig. Miután szakítottak a társaság többi tagjával is kikezdett,-köztük a párommal is.

Nem volt köztük semmi, egyszer randiztak,de a csaj,a mai napig alkalmanként ír, szívecskézik,flörtölget,holott azóta férjhez ment. Az egész kicsit zavaros,és bosszantó nekem.

Elmondta a párom,hogy ha akarta volna anno,megd***ta volna,de nem volt ilyen,csak a kíváncsiság miatt találkozott vele,de megmaradt a jó viszony.

Ti mit tennétek?

Előre is köszönöm!



2018. febr. 6. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Miert kell feleslegesen feltekenykedni? Megmaradt a jo viszony ennyi. Szivezik neki neten. Es? Mar minden emoji meg anyam kinja elkuldese mogott valami hulyeseget kell gondolni. Van jo par ferfi ismerosom akik siman dobnak nekem egy szivet a szoveg melle. Megsem gondolok ebbe semmit. Baratom van. Es valamelyik sracnak szinten van parja. Ebben semmi rossz nincsen.


Te csak szimplan feltekeny vagy kisajatitanad a parodat. En persze le leszek pontozva mert a 90%-a majd vedeni fog. Megerositesre varsz ugy is megkapod. Csak figyeld! Nem valtoznak az emberek.


Egyszeruen undorito hogy ma mar mindenki ennyire betegesen feltekeny es idegeskedik minden sz//on.


L

2018. febr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne izgulj ezen! Ha akarta volna, akkor már règ meg.ughatta volna. Szóra sem èrdemes.
2018. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
És miért nem kéred meg a párodat, h tisztázza a csajjal a dolgokat, szüntesse meg vele a kapcsolatot?
2018. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom befolyásolni,és irányítani, megpróbálok bízni abban,hogy nem csinál olyat,ami nekem rosszul eshet. De próbáltam vele erről beszélni. Mindig azt mondja nem kell ezen őrlődni...
2018. febr. 6. 22:55
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Mert tenyleg nem kell ezen orlodni. Ezen mit nem lehet erteni.
2018. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
1# Azért nem kell ilyen kioktató hangnemet használnod és felhúznod ezen magad, ugyanis mindenki más. Senki sem egyforma, és az ódád után sem fog a másik rád hasonlítani, a te nézeted szerint venni a dolgokat, mert te éppen megpróbáltad nagyon logikusan feltérképezni a szitut. Nekem sem férne bele a tapintatlan "közelség". Ha "csak egy figura" ha nem, kb. mindenki tisztában van a formák jelentésével is. A felnőttek közt meg szerintem egyértelműbb. Nekem is vannak pasi barátaim, akik tényleg olyan barátok, h az égvilágon SOHA SEMMI sem volt köztünk, semmi közeledés, mégis csak max. egy nagy szívesség megköszönése mellé nyomok egy "szív" jelet. Ha pedig barátnője lenne, akkor még ezt a ritkaságot is hanyagolnám, mivel tisztelem mások érzéseit és nem szeretném, h a másik rosszat gondoljon, még ha nekem ez egy semmitmondó dolog is. Miért kellene az én "szokásomat" másra erőltetni? Van, akinek ez nem fér bele és az lenne a természetes dolog, ha tisztában lennénk ezzel. Azt sem akarom ezzel mondani, h valaki játssza meg magát, de nyilván megkérdezem a pajtit, h a párját nem e zavarja a kommunikáció stílusom, nem érti-e félre... Az önzőség sem éppen divatos manapság...
2018. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

6. hagyjad, ezeknek a nem féltékenyeknek akkor se tűnne fel a megcsalás amúgy, ha az orruk előtt mártaná bele a csávójuk másba :D Szép dolog, ha nem féltékenykedsz mindenen, de a szöges ellentéte sem jobb egy fikarcnyit sem.

Én is féltékenyebb típus vagyok, de azt gondolom, hogy a nő csak szeret tetszelegni. Kinek kellene olyan komolyabban, aki mindenkire ráhajt? :D A legkomolyabb amit el tudok képzelni az az, hogy imponál 1-2 embernek azért mégiscsak a viselkedése, de aztán így ennyi.


(Mellesleg én sem szivecskézek csak úgy, sőt, nagyon sok férfit és nőt fel tudok sorolni, aki szintén nem.)

2018. febr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne vegyél róla tudomást. Tehát, hogyha ír a párodnak, akkor szólj a párodnak, kérd meg őt, hogy ne szóljon neked, ha megint írt valamit, mert csak felhúzod magad rajta.
2018. okt. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*vagy még lehet az is, hogy a párod ne nagyon reagáljon rá, csak mondjuk ilyen érdektelenkedő egyszavas tőmondatokban, vagy pl éreztesse vele, hogy nem szereti, de csak finoman lekoptatós módszerrel, vagy konkrétan meg is kérheti , hogy ne írjon többet neki ilyen jellegűt, ne próbálkozzon nála, amúgyis van már férje. Ha már azt nem tartja tiszteletben, hogy neki ott vagy te, legalább a saját férjére tekintettel lehetne.
2018. okt. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!