Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándító ha valaki folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándító ha valaki folyton mosolyog meg nevet, állandóan jó kedve van?

Figyelt kérdés

Már korán reggel csiripel, elhúzza a függönyt hogy a szemembe süssön a nap. Én még félálombam vagyok és zargat hogy mit kellene csinálni aznap. Kitakar amikor még jó meleg van az ágyban, hogy kelljek már fel, ami ha megtörténik ő még visszabújik. Ha valamiért rossz kedvem van (ami rövid időn belül elmúlik) akkor is nevetgél, örömködik. Hiába kérem szépen hogy maradjon csendben, had térjen magához az agyam nyugalomban a reggeli kávémat iszogatva.

Találkoztatok mar ilyen emberrel aki a párotok is volt egyben?


2021. febr. 1. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mibe, hogy te vagy a férfi kérdező? :)
2021. febr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ráhibáztál.
2021. febr. 1. 19:19
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez irritáló. Nem azért, mert baj lenne, hogy jó kedve van.

Hanem azért, mert láthatóan azt sem érzékeli, hogy másoknak mikor van rossz kedvük, vagy mikor nem vevők az ő csiripelésükre.


Magyarán nulla az érzelmi intelligenciája, vagy képtelen másokra ráhangolódni, vagy nem is érdekli őt, hogy másoknak ez kellemetlen lehet.


Ráadásul egy idő után még erőltetettnek is tűnik a folytonos jókedv. Én nem bírnám egy ilyen típusú emberrel sokáig, még kollegaként sem, nemhogy párkapcsolatban.

2021. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Imádnám, ha ilyen barátnőm lenne...
2021. febr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Természetesen hogy Ő ilyen, önmagában nem gond. Viszont ahogy a kedves #3as írja, kb 0 együttérzés szorult belé. Az a baj hogy én még ilyen örök türelmes és elnéző vagyok. Meg is érdemlem a sorsom.
2021. febr. 1. 19:34
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert sokszor indokolatlanul teszi ezt.
2021. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is az lenne. Szépen lassan a sok ilyenje miatt én már az egyedüllétnek is örülnék es szüneteket iktatgatnék be..
2021. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Már jókedve se lehet az embernek.
2021. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
3-nal a pont. Aki nem erti mirol irt, az emberileg mrgbukott.
2021. febr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En hasonló vagyok, mint a párod. Kivéve reggel. Olyankor kussolok, és azt várom másoktól is😂 Az a baj ezzel, hogy amúgy bagoly típus vagyok, ennek megfelelően későn kelek. Na, most van olyan rokonom, aki bizonyos időnként meglátogat, akkor amikor nekem ébredési időm van, neki meg már a nap közepe. Ne tudd meg! Komplett kvíz műsorban érzem magam. Még azt se tudom, hogy vagyok, de fél évre visszamenőleg feltett vagy 50 kérdést a családról munkáról szomszédokról, meg mindenféle hivatalos ügyekről is. Szerinted? Teljesen átérzem a helyzetet. Sajnos, nincs ötletem. Én ignorálom és kimegyek kávézni, ha ez se segít, visszamegyek aludni🙂
2021. febr. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!