Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Zavar, hogy a Facebook - ja tele van nőkkel, akiket főleg társkereső oldalakról ismerhetett meg előttem. Össze is vesztünk mikor megkérdem hogy törölje őket, és persze nem tette meg. Lerendezte azzal hogy most velem van, hogy ezt mindenki látja az oldalán stb. De akkor miért nem lehet azokat a nőket törölni!?
2021. febr. 3. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A férjem egy olyan irodát vezet, ahol 30 db nő dolgozik, meg ő. Mindegyik ismerőse fb-on, plusz velük tölti a nap nagy részèt. És letojom. Mert tudom, hogy engem szeret, tudom, hogy nem csalna meg, tudom, hogy fontosabb neki a házasságunk és a gyermekeink, mint egy kóbor numera. Ezt hívják bizalomnak, részemről ez a normális.
2021. febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az sosem jó jel, ha nem bízol a párodban, de szerintem ez mèg nem beteges. Ha kicsit belegondolok, szerintem nem is volt olyan nagy kèrès, vagy áldozat a párod részéről,amit ne tehetett volna meg, ha téged ez zavar.

Úgy értem, ha azok a nők nem a barátai, rokonai, akikre kíváncsi, akkor neki kb mindegy kellene legyen, és simán törölheti, ha te szeretnèd. Ha szexuálisan,vagy kapcsolat szempontjából kerültek valamikor kontaktusba, azok már irrelevánsak kellene legyenek, hisz nem egy havert, barátot kèrtèl,hogy töröljön.

2021. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha letörölné a csajokat, mitől lennél nyugodtabb?
2021. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet úgy érzi, ha megtenné, akkor teljesen kontrollálnád őt. Én sem törölnék valakit azért, mert a másiknak nem tetszik. Olyan volt már, hogy a párom miatt nem találkoztam valakivel, de az más.
2021. febr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!